PHIL DAVIS ZA TITO ORTIZA W WALCE WIECZORU NA UFC FIGHT NIGHT 24!

Jak poinformował za pośrednictwem swojego Twittera Dana White, Tito Ortiz (15-8-1) wypada z walki wieczoru na UFC Fight Night 24 i zastąpi go niepokonany Phil Davis (8-0). Wszystko to przez kontuzję, której nabawił się Tito podczas treningu. Ortizowi założono aż 22 szwy, jednak jak sam mówi, niedługo powróci do zdrowia i stoczy z kimś pojedynek. Przypomnijmy, iż gala UFC Fight Night 24 odbędzie się 26. marca w hali Key Arena, a w walce wieczoru zobaczymy "Mr. Wonderfula" oraz Antonio Rogerio Nogueirę. Poniżej prezentujemy wypowiedzi właściciela organizacji Ultimate Fighting Championship oraz poszkodowanego "The Huntington Beach Bad Boy`a".

- Tito nabawił się kontuzji ostatniej nocy i był zszywany. Teraz niepokonany Phil Davis zajmie jego miejsce i zmierzy się z Nogueirą! - napisał Dana White.

- Aż 22 szwy... Kiepska sprawa, jednak obiecuję, że niedługo będę w pełni zdrowy i wrócę do klatki! Jestem zawodnikiem, który najdłużej trzymał przy sobie tytuł dywizji półciężkiej i fighterem, który najdłużej walczy w UFC. Moja kariera została wyśmiana przez moich antyfanów, jednak prawdziwa legenda nie umiera! - napisał na Twitterze Tito Ortiz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.