MICHAŁ GŁOGOWSKI TRENUJE W TAJLANDII!

Kilka dni temu nawiązaliśmy kontakt z przebywającym w Tajlandii Michałem Głogowskim. Michał napisał dla nas kilka zdań na temat swoich przygotowań, opowiedział na czym się skupia podczas treningów i odniósł się także do propozycji jaką otrzymał z federacji It's Showtime. Zapraszamy do przeczytania:

- Jestem w kampie Fairtex Bangplee w Bangkoku i od 29 stycznia szlifuję formę do nowego sezonu. Wybraliśmy Tajlandię właśnie ze względu na kamp Fairtex, który jest moim sponsorem strategicznym oraz warunki i pogodę jakie tu panują. Jest to doskonałe miejsce do treningów. Znajduje się tu wszystko, czego może potrzebować zawodnik do zbudowania formy.

Jest ze mną mój trener, Robert Popławski. Czuwa on nad ogólnym przebiegiem zajęć, natomiast na ringu trenuje z tutejszymi szkoleniowcami. Treningi są typowo wydolnościowo-siłowe. Jest to "baza" do treningu specialistycznego ,który będzie miał miejsce po powrocie do Polski. W kraju pojawię się pod koniec marca.

Zaraz po powrocie mam zamiar zrobić krótką przerwę w treningach, po której zaczniemy przygotowania do pierwszej w tym sezonie walki. Jeszcze nie wiem gdzie zawalczę, gdyż mam kilka propozycji. Najpoważniejsza oferta przyszła od Simona Rutza z federacji It's Showtime. Wszystko wskazuje na to ,że w najbliższym czasie będę mogł potwierdzić swój start na czerwcowej gali w Warszawie. Czekam rownież na propozycję walki z federacji K-1 oraz termin końcowej eliminacji "Final 16", która w tym roku ma odbyć się znacznie wcześniej niż w roku ubiegłym. Serdecznie Pozdrawiam Czytelników Serwisu SPORTY-WALKI.ORG - napisał Michał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wojtek1987
Data: 20-02-2011 23:23:58 
Trzymamy kciuki !!! :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.