MIĘDZYNARODOWA GALA KICKBOXINGU

16 kwietnia w Serocku, odbędzie się Międzynarodowa Gala Kickboxingu Zawodowego - "Battles of the Dragons 4".

Walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich organizacji BMAF w kickboxingu, w ringu m.in. Artem Voskoboynikov (Białoruś), Daniel Adamczyk, Adrian Kościuk, Paweł Biernat, zawodnik z Litwy, a także walka w MMA. Wśród honorowych gości m.in. Iwona Guzowska.

Stowarzyszenie Baltic Martial Arts Federation serdecznie zaprasza na Międzynarodową Galę Kickboxingu Zawodowego 4. Impreza pod honorowym patronatem Pani Poseł na Sejm RP Iwony Guzowskiej oraz Polskiego Związku Kickboxingu odbędzie się w sobotę 16 kwietnia 2011 r., w hali sportowej PZSP w Serocku, ul. Włodzimierza Wolskiego 8. Początek godzina 19.00.

Podczas wieczoru odbędzie się walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich w kickboxingu w formule K1 kat. – 65 kg; 5x3min. O tytuł walczyć będą Daniel Adamczyk (Polska) – vice-mistrz świata w muay thai vs Artem Voskoboynikov (Białoruś) – mistrz BMAF, zawodowy mistrz Europy K1; W ringu zawalczą również Bartosz Ożarek – mistrz Europy WKN oraz Mykolas Serdiukas – mistrz Litwy, Paweł Biernat z klubu LKSW TAJFUN Legionowo oraz Adrian Kołciuk z AZS Politechniki Warszawskiej oraz Robert Grala i Andrzej Arczewski. Ponadto odbędą się również trzy walki rankingowe w kickboxingu w formule K1, a także walka MMA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wolf
Data: 24-03-2011 23:15:20 
Kto wymyśla te nazwy ? "Battle of the dragons " albo " Glory and Victory" przecież każdy kto chociaż trochę liznął angielskiego słyszy że to brzmi debilnie .
 Autor komentarza: art2
Data: 25-03-2011 13:34:27 
a mie sie tam wmiare podoba,najwarzniejsze ze cos sie dzieje na scenie sportów walki i ktos cos prubuje robic anie narzekac
 Autor komentarza: Wolf
Data: 25-03-2011 15:33:46 
Mam nadzieję że to " mie " i "wmiare" to literówka . Że się dzieje to dobrze i że ktoś organizuje takie gale to świetnie tylko trzeba się zastanowić nad doborem nazwy żeby kichy nie było :)
 Autor komentarza: art2
Data: 25-03-2011 16:54:57 
wolf teraz widze ze troche błedów popełniłem,ale niestety mam taka przypadłośc że nawet na maturze byłem z ortografi zwolniony;),a jesli chodzi o nazwy to zagranica podobne pisza,dlamnie jest najwarzniejsze ze na moim terenie mam mozliwosc na zywo poogladac walki k-1,
mma,i oby wiecej takich inicjatyf pozdrawiam:)
 Autor komentarza: Wolf
Data: 26-03-2011 10:21:48 
Aha to spoko . Ja z kolei mam matke polonistkę i mam zboczenie w drugą stronę hehe . Tez bym obejrzał jakąs gale K1 a warszawie żadnych nie robią , trochę szkoda . Nie samym mma człowiek żyje .Pozdrawiam .
 Autor komentarza: art2
Data: 26-03-2011 16:10:59 
do sercka z warszawy jest około 35 km tagrze niedaleko,ja sie wybieram.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.