PRO FIGHT 6 NA PEWNO WE WŁOCŁAWKU

Zapraszamy 4 czerwca do Włocławka, do nowej, pięknej Hali Mistrzów. Oto nazwiska zawodników, z którymi Pro Fight podjęła współpracę. Gospodarzy będą reprezentować dwaj zawodnicy klubu Husaria Włocławek. Będą to Patryk Kania (84 kg) i Maksym Witkowski (77 kg). Pobliskie Staroźreby i klub MMA Viking – Sebastian Rutkowski (65 kg). Gladiatores Krapkowice reprezentować będzie Łukasz Bogdan (84 kg). Z Katowic przyjedzie zawodnik Silesian Cage Club, Patryk Kowoll (91 kg). Gdańsk i Akademię Sarmatia: Marcin Pionke (70 kg) oraz Aleksander Georgas (65 kg). Z Płocka zaproszono reprezentanta Vale Tudo Płock – Krzysztofa Sadeckiego (84 kg). Łodzianie to wypróbowani zawodnicy pro Fight: Jordan Błoch (77 kg) i Temil Teresiewicz (+100 kg).

Ponadto w klatce PRO FIGHT pojawią się miedzy innymi: Ramzan Algeriev z Rosji. Rodowity włocławianin, w barwach Change Gym Kraków, Łukasz „Sasza” Chlewicki. W walce o pas mistrzowski wystąpi Vyacheslav „Slava” Vasilevsky, Rosja. Walki główne odbędą się na dystansie trzech rund. Już wkrótce zestawienia poszczególnych walk i kolejne nazwiska.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: qbba88
Data: 01-04-2011 16:05:25 
"Zapraszamy 4 czerwca do Włocławka, do nowej, pięknej Hali Mistrzów." to stwierdzenie to chyba Prima Aprilis (chodzi mi głównie o NOWEJ.) Akurat tam mieszkam wiec NOWA napewno nie można o niej powiedzieć.:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.