KOLEJNY BRĄZOWY MEDAL

Agnieszka Wieszczek-Kordus zdobyła brązowy medal w wadze 72 kg podczas Mistrzostw Europy Seniorek rozgrywanych w Dortmundzie. W finałowej walce pokonała Łotyszkę Kristine Odrinę 3-1. Pierwszą rundę Polka przegrała 0-1, ale w dwóch kolejnych nie dała już szans rywalce i wygrała 4-0 i 6-0. Jest to już jej czwarty medal brązowy w Mistrzostwach Europy, ale pierwszy po powrocie z urlopu macierzyńskiego po urodzeniu córki Gabrysi.

Niestety z turnieju odpadły dwie pozostałe nasze reprezentantki Agata Pietrzyk i Monika Michalik. Wczoraj Iwona Matkowska i Katarzyna Krawczyk zdobyły brązowe medale również w kategoriach olimpijskich 48 i 55 kg. Jutro walczą zawodnicy w stylu klasycznym. Zawodnicy Ryszarda Wolnego poznali już swoich rywali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English