CO ZA GRANICĄ PISZCZY?

Lukas Draven, Informacja własna

2011-05-10

Nick "Bad boy" Diaz jest umówiony wstępnie na jesień by stoczyć walkę z kiedyś dobrze prosperującym bokserem Jeffem Lacy (25-4). Tak wiec sprawa walki z GSP zostaje postawiona jasno. Dana ma czas do jesieni by dogadać się z Nickiem.

Cagepotato.com zamieściło dość ciekawe video, na którym Tank Abbott wyzywa do walki byłego championa UFC Brocka Lesnara. Tank stawia pod dużym znakiem zapytania umiejętności stójkowe Brocka i twierdzi, że wystarczyło by mu 10 sekund by posłać Lesnara na deski. Do tego nazwał Lesnara "sterydziażem" i "małą suką". Krytykuje również Lesnara za postawę w ringu.

- Ktoś uderza cię w twarz, a ty uciekasz w drugą stronę, jak mała dziewczynka. Chyba nie po to się wchodzi do klatki. Powinieneś znieść to jak facet i oddać z nawiązką, a nie uciekać - powiedział z przekąsem. Abbott z rekordem 10-14 twierdzi, że nie tylko ciężko znokautuje Lesnara, ale chciałby mu po wszystkich poskakać po głowie. Walka z 46 letnim Tankiem raczej się nie odbędzie, ale zobaczymy jak na te zarzuty odpowie Lesnar w potyczce z Juniorem.