MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W OYAMA

W Lublinie, w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Juniorów OYAMA Karate w konkurencji Semi-knockdown, pod patronatem  Prezydenta Miasta Lublina, Pana Krzysztofa Żaka, Marszałka Województwa Lubelskiego, Pana Krzysztofa Hetmana i Prezesa OYAMA Polskiej Federacji Karate, Jana Dyducha. Mistrzostwa zorganizował Klub Oyama Karate LUBLIN, pod kierownictwem Sensei Marcina Majczaka 3dan. W Mistrzostwach wystartowało 108 zawodników z 26 klubów, w tym z 24 stowarzyszeń Oyama karate  i 2 z Kyokushin-Tezuka Group.

Do półfinałów włącznie, rywalizacja odbywała się na dwóch matach z podziałem na juniorów i juniorów starszych. Walki stały na dobrym poziomie sportowym. Bardzo ładnie zaprezentowali się juniorzy starsi obojga płci, których pojedynki były niezwykle zacięte i wyrównane. Wiele akcji zakończyło się zdobyciem ippon lub wazaari. Zawody zostały bardzo dobrze zorganizowane i sprawnie przeprowadzone. Towarzyszyli im regionalni dziennikarze radiowi i prasowi.

Wyniki naszych zawodników:
Juniorzy starsi:
Kat. plus 60 kg
1 miejsce- Justyna Pietrzyk
Kat do 80 kg
1 miejsce- Krzysztof Pietrzyk
2 miejsce- Jakub Fijoł
Kat do 75 kg
3 miejsce- Sławomir Chamera

Opiekunami wyżej wymienionych zawodników podczas zawodów byli Sensei Andrzej Suwała 3 dan oraz Sensei Marek Łagoda 1 dan. Ponadto Sensei Andrzej Suwała sprawował funkcję sędziego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.