SAIDOV LEPSZY OD MOKSA

W pierwszym pojedynku gali KSW 17 Aslambek Saidov (11-2) pokonał po dziesięciu minutach zaciętej walki Rafała Moksa (6-5).

Początek pojedynku wyrównany, z lekkim wskazaniem na zawodnika ze Szczecina, który niskimi kopnięciami przejawiał większą aktywność. Z kolei Saidov półtora minuty przed końcem obalił rywala i kontrolował go przez moment w parterze. W drugim starciu Moks zyskał przewagę w stójce, dwukrotnie złapał sierpem swojego przeciwnika i raz podjął próbę duszenia gilotynowego, ale w w drugiej połowie tej odsłony Aslambek zaliczył kolejne dwa obalenia i tym samym zapewnił sobie wygraną stosunkiem głosów dwa do remisu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English