PROMA KAMILA ALEKSANDRA I JĘDRUSIA BUŁECKI

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 24-12-2011 01:19:50 
przepraszam ale to jest żenujące...

Redakcjo nie róbcie z serwisu o sportach walki straganu z takim chłamem :(
 Autor komentarza: punch
Data: 24-12-2011 15:15:05 
Przepraszam, co to za szopka???
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 24-12-2011 15:22:41 
naoglądali się za dużo World Wrestling Entertainment i teraz sami sobie obciach robią tymi przedstawieniami :D

Amerykański wrestling to olbrzymi kolesie i niesamowite akcje, a u nas chudzi małolaci z zapadniętymi klatami taplający się na ringu - żenujące...
 Autor komentarza: Melchior
Data: 25-12-2011 12:08:57 
kiedyś był cyrk objazdowy, z klaunami, karłami i innymi "atrakcjami" teraz jest wrestling, szczerze, nie ma to nic wspólnego ze sportami walki, ale obejrzałbym tą szopkę dla poprawy humoru ;) a te promo to amatorka pełną gębą, pomijam tu prezentacje zawodników, ale jakość tego nagrania jest tragiczna i wygląda to jakby było zmontowane przez ucznia gimnazjum,

PS: zainwestujcie w jakiś normalny aparat chociaż i sklejcie to jakoś lepiej bo ten filmik to jakaś tragedia..
 Autor komentarza: Tragon
Data: 25-12-2011 20:35:32 
Czy ta walka ma być w kisielu?
 Autor komentarza: oxy10
Data: 25-12-2011 22:18:24 
Ja też przyłączam się do apelu,aby redakcja nie wrzucała tu takiego idiotyzmu.Rozumiem,że portal nazywa się sporty-walki,ale promocja wrestlingu jest w tym przypadku nie na miejscu.Wrestling nie jest sportem,ale cyrkiem.O ile pewne walki czy gale czy to w boksie, czy w MMA,czy w każdym innym sporcie walki można nazwać w znaczeniu obrażliwym czy prześmiewczym cyrkiem ,to dla wrestlingu takie określenie w zupełności nie nabiera czy to jednego znaczenia,czy to drugiego.Tam wszystko od początku do samego końca jest grą aktorską(mimo wszystko efektowną) łącznie z tym co jest nagrywane poza ringiem.Powyższy filmik jest tego przykładem.Sposób wysławiania się gesty i mimika jest komedią podobnie jak już same "walki".Zwykłe przedstawienie do którego aktorzy przygotowują się na próbach,ćwicząc razem swoje role(w tym przypadku układy rzutów,"uderzeń")
Mam nadzieję,że Polacy tego nie kupią i nie będziemy mieli kolejnego amerykańskiego wymysłu,który jest kretynizmem.Nie wszystko od Wuja Sama jest cool.
Dajcie spokój sobie z tym całym wrestlingiem,bo tylko to ośmiesza ten portal.Przez takie rzeczy, jak ten filmik, staje się on mało poważny.
A na pewno nie o to wam chodzi.
 Autor komentarza: Stuner
Data: 25-12-2011 23:37:54 
@ all up

Rozumiem że dla was to nie sport tylko cyrk bla bla bla. Ile razy ja to słyszałem.Że udawane, że nie boli, że kontuzje są udawane itd. Jak zwykle prawda leży po środku, więc znów się zabawie w Pogromce Mitów, czyli Mythbusters - Wrestling ;p

Zaczniemy od pierwszego mitu czyli .... że nie boli. Argument w pewnym sensie naciągany. Suplex z trzeciej liny(czyli około 1,50 m) na ring nic nie robi? Powiedzcie to prawdziwemu wrestlerowi - prosty gwarantowany, sam sprawdzałem. Uprzedzam pytanie - nie, nie jest udawany. Uprzedzam drugie pytanie - nie, nie zdarzyłem się uchylić, ponieważ były to ułamki sekund. Jednak nie które akcje, ponoć, nie bolą. Czemu ponoć? Nie miałem okazji tego sprawdzać i szczerze mówiąc to nie mam ochoty. Czyli pół na pół.

Mit drugi ... czyli że to udawane. Ok, to jest dość mocny argument, jednak w historii były także pojedynki które nie były udawane. Ale zachodowi się to podoba - USA, Wielka Brytania, Niemcy itd. Do tego jeszcze Japonia, gdzie wrestling traktowany jest bardzo poważnie, nie tak jak w jego kolebce.

Mit trzeci ... kontuzje są udawane. Akurat to jest nie prawdą. Podam przykład - Rey Mysterio. Nie dawno miał po raz trzeci operacje na kolano. Trzy razy go kroili i zawsze wracał, choć już nie musiał. Przykłady mogę mnożyć, ponieważ zawodnicy WWE wykonują swoją prace przez prawie cały rok. Za to chyba wystarczy by nich szanować?

A teraz mój ulubiony argument ... to się nie przyjmie. Pomyślmy - 10 tyś. ludzi na Smackdown w Listopadzie, dobre wyniki oglądalności na ESC, duże zainteresowanie WWE. Wiecie co, to się chyba nie przyjmieironia

Uważacie że to co hamarykańskie jest złe ... to po co oglądacie MMA? Po co jecie w fast foodach? Po co słuchacie amerykańskich zespołów/artystów? Po co używacie komputera? Mogę tak dalej wymieniać.
Mam nadzieje że wrestling się rozwinie w Polsce, bo są ku temu warunki. A ci "chłopcy" mają chociaż jaja, bo robią to co kochają, mimo że wszyscy są przeciw im.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 26-12-2011 22:23:45 
Wrestling w wykonaniu naszych mega zawodników to cyrk.... nie wnikam czy wrestling to cyrk, kicz bo nie mnie to oceniać, za oceanem jest bardzo popularny i jak amerykanie to lubią to niech się dobrze bawią, a mnie nic do tego.

Jestem natomiast przeciwny tym naszym pajacom co robią parodię wrestlingu... chude szczypiory w obciachowych strojach zgrywają zawodowych wrestlerów... i poprzez pisanie newsów o tym kabarecie robi się na porządnym portalu promocje tego kiczu...

ps. ja podziwiam ich że nie wstydzą się z tym publicznie pokazywać ?!?! taki kamil aleksander - chłopie mnie by w mieście ludzi palcami wytykali po czymś takim haha a nie mieszkam w jakiejś małej mieścienie :)
 Autor komentarza: arnold82
Data: 26-12-2011 23:17:40 
Szanowna redakcjo nie róbcie wiochy. Jeśli to jest strona o sportach walki to apeluję aby do jasnej ch... się tego trzymać i dać spokój z wrestlingiem, męskim striptizem czy innymi walkami psów.
 Autor komentarza: yorg
Data: 27-12-2011 09:16:28 
@GoldenBoy
Kurcze.. Ja myślałem, że to ktoś w stylu Gracjana Roztockiego :)
A to tak na serio? :) Cholera... Faktycznie chyba koniec świata się zbliża :
 Autor komentarza: Stuner
Data: 29-12-2011 20:34:24 
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Typowa polska mentalność. Jak ktoś wychyla się przed szereg to wszyscy go hejtują. B - R - A - W - O.

@GoldenBoy

Hmm, z tego co wiem Kamil Aleksandra nie wytykają, ba dużo się osób o go o to pyta. No i wierze że 30 tys miasto czy większe, szydziłoby sobie z niego jak promo ma niecałe 1,5 tys wyświetleń. Tak samo wierze że w tym kraju jest dobrobyt, ludzie się kochają, jest pokój i itd. A ci "pajace" trenują a nie siedzą przed kompem i hejtują. Bo tu porządnych argumentów nie widzę.

@all up

Wszyscy piszecie żeby tego nie pokazywać bo wiocha itd. Chwila, kto dał wam prawo wypowiadania się za innych? Bo widzę 9 negatywnych komentów, a reszta milczy. Czyli maja to gdzieś. Jak wam się nie podoba to możecie to z ignorować. Ktoś wam każe oglądać to? Nie. To po co marnujecie czas na pisanie komentarzy, bo ja tego nie mogę zrozumieć.

P.S: Widzę że nikt tu nie potrafi podać porządnych argumentów przeciw wrestlingowi, prócz "cyrk, udawane, nie boli, gówno". Znajdzie się ktoś kto podyskutuje na poziomie, bo jakoś przestałem to wierzyć.
 Autor komentarza: Melchior
Data: 30-12-2011 10:22:04 
Stuner nie przesadzasz przypadkiem ?? Po Najmanie też wszyscy ostro pojechali i go jakoś nie broniłeś, że się stara, że trenuje itp. Piszesz. że hejtujemy tutaj. Duża część osób w tym ja trenujemy jakis sport walki lub po prostu jakiś inny więc nie siedzimy tylko przed komputerkiem. Jeśli zauważyłeś nie dałem dotychczas negatywnego komentarza jakiemukolwiek zawodnikowi (nieliczę tu najmana i tych gości z DDW) . Mamy demokrację i mam prawo pisac co mi się podoba , nawet jeśli Tobie to nie pasuje. Wyrażam tylko swoje zdanie. A portal o sportach walki chyba nie jest miejscem w którym należy wspominać o celebrytach i promować "dyscyplinę" która w swoim zaożeniu ma parodię sztuk walki, no chyba żeby podejść do tego z przymróżeniem oka i obejrzeć to tylko dla poprawy humoru, pozdrawiam wszystkich i też liczę na normalną dyskusję bez kłótni ;)
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 30-12-2011 16:35:35 
Stuner - po pierwsze 1500 obejrzeń jest tylko i wyłącznie dla tego że redaktorzy dali ten filmik tutaj na stronie...

po drugie uwierz mi nie każdy kto przegląda serwis i pisze komentarze ogranicza się tylko do siedzenia i klepania na klawiaturze... spora część grona użytkowników aktywnie uprawia różne dyscypliny sportów walki (ja akurat jestem w tym gronie :))...


a dla naszych wrestlerów polecam link:

http://www.youtube.com/watch?v=F3jGavVtOfY
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.