ALISTAIR OVEREEM VS BROCK LESNAR

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JUNIOREK
Data: 02-01-2012 20:19:35 
I jak zwykle z wielkiej chmury mały deszcz - walka nie była żadnym nadzwyczajnym wydarzeniem jeśli chodzi o jej poziom sportowy!

To że Brock jest wypompowany przez Whita i że się wstrzelił w pewnien okres stagnacji wagi ciężkiej w UFC to już to dawno wiedziałem i pisałem - a Overeem dobrze że wygrał bo już lepiej On pasuje na ewentualnego mistrza niż ten Lesnar.

Chociaż jak dla mnie nie zapowiada się On na wielką legendę i dominatora w najbliższych latach mma jak chocby kiedyś Fedzia, CroCop i wielu wielu innych.

Facet widać że ma ogromną siłę fizycznę (czy naturalną? - bardzo wątpliwe niech każdy ma swoje zdanie), niezłe warunki, niby dobrą stójkę - chociaż jak dla mnie nie pokazuje On nic nadzwyczajnego w swoich ostatnich walkach nawet w płaszczyznach mu odpowiadających.

Do tego jego szczęka jest jak dla mnie mocno podejrzana i mam nadzieje że Junior dos Santos niedługo to w bardzo szybki sposób udowodni.
 Autor komentarza: DAB
Data: 03-01-2012 15:07:18 
Ja do teraz tego nie widziałem a myliłem się zupełnie nie doceniałem Reema jednak chyba pora zmienić o nim zdanie.Szkoda,że zablokowany filmik
 Autor komentarza: dragon90
Data: 04-01-2012 21:18:50 
poszukaj,ja znalazłem walkę w necie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.