NAJMAN VS BURNEIKA NA MMA ATTACK 2?

Szef organizacji MMA Attack Dariusz Cholewa ogłosił, że druga gala nowopowstałej organizacji odbędzie się na Śląsku, 27 kwietnia.

- Pierwsza nasza Gala wywołała duże zainteresowanie i teraz naszym obowiązkiem wobec fanów jest zachowanie ciągłości imprez. Na drugiej Gali MMA ATTACK wystąpi jeszcze lepszy skład zawodników, więc konieczny był odpowiednio długi czas, aby zdążyli się przygotować konkretnie pod tą imprezę - mówi tajemniczo Cholewa.

Szef MMA Attack zapowiada też jeden pojedynek celebrytów. Na gali ma zadebiutować w roli zawodnika MMA Robert Burneika, znany jako "Hardkorowy Koksu" litewski kulturysta, mieszkający na stałe w Las Vegas. Spekuluje się, że jego przeciwnikiem będzie sam Marcin Najman. Podgrzewanie atmosfery przez Litwina już się rozpoczęło.

- Ja z nim w ringu? Ahhh... Chłopie! On by się sam znokautował. Ja nie musiałbym nic robić. Bym tylko stał, Najman kopnąłby mnie i się przewrócił. To byłby chyba koniec - powiedział Robert Burneika w wywiadzie z dziennikarzem MMAnia.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nicholas
Data: 16-01-2012 12:06:52 
Marcin Najman, daj Pan spokoj nam i zejdz nam z oczu.
 Autor komentarza: jan
Data: 16-01-2012 12:14:22 
Przecież to gwarant dobrej sprzedaży biletów.
Każdy chce zobaczyć na żywo jak Najman dostaje wciry, a potem ogłasza że był lepszy :)
 Autor komentarza: BULLSON
Data: 16-01-2012 14:24:19 
"Tradycje błaznów nadwornych sięgają już czasów starożytności jednak kojarzy się ona głównie z średniowieczem. Błaznami zostawali początkowo, najczęściej, ludzie chorzy umysłowo, w wypadku których, tolerancja co do ich zachowań i wypowiedzi była większa."

Morał? Błaźni też są potrzebni. Praca jak każda inna a bez nich byłoby nudno na świecie;) Poza tym nie jeden dałby sobie spuścić łomot za kilkadziesiąt tysięcy:)
 Autor komentarza: dragon90
Data: 16-01-2012 17:22:32 
Chętniej obejrzałbym pojedynek Roberta z przeciwnikiem o jego wymiarach ;p.
btw zapowiada się dobra komedia z Najmanem w roli głównej :D
 Autor komentarza: oxy10
Data: 16-01-2012 20:08:15 
...jego przeciwnikiem będzie sam Marcin Najman. hehe dobre SAM ON,Marcin

Najman jaki jest to jest,ale z kulturystą raczej powinien wygrać.Kierując się czystą dedukcją,Burneika nie powinien mieć szans z bokserem jak o sobie mówi Najman.Z chęcią obejrzę ze względu na Roberta.Najman jak widać potrafi świetnie grać rolę etatowego klauna.
Na miejscu Najmana po przegranej z Robertem bym popełnił samobójstwo.

Trzeba mu jednak oddać ,ze robi dobrą robotę jeśli chodzi o organizacje meczu charytatywnego na rzecz Jurka i tego żużlowca.Wcześniej na rzecz chłopca ,który niestety umarł.
 Autor komentarza: pain3hp
Data: 16-01-2012 21:37:02 
jak nie lubie tego błazna najmana i ciężko jest mi tolerować jego obecność w mediach to uważam że tym razem wygra... :(

Burneika sie ośmieszy i cala fascynacja jego osobą obróci się w to że lud uzna go za ciotę... Tak mi się wydaje, że tak będzie po walce.
 Autor komentarza: Guantanamoo
Data: 17-01-2012 00:44:36 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-o0N_8wEK0#!

Raczej nie bedzie zadnej walki :)
 Autor komentarza: legion
Data: 17-01-2012 08:43:08 
Najman uważa się za boksera a co gorsza za fightera choć nigdy nim nie był, za każdym razem się błaźni i kolejny raz to zrobi. Media go pokazują i kreują bo mają z tego kasę a on sam robi tylko wstyd polskiej scenie walk.
 Autor komentarza: Melchior
Data: 17-01-2012 13:20:50 
dobre jaja :D szykuje się kolejna emocjonująca walka, a co do słów Burneiki to to jest całkiem prawdopodobne, po tych kopnięciach w walce z Saletą to każdy taki scenariusz jest możliwy :D
 Autor komentarza: arnold82
Data: 17-01-2012 22:59:43 
Szykuje się kolejny wieczór pełen radosnego wyczekiwania ze szklanką piwa w dłoni. Wiem, że Najman to słaby zawodnik i Burneika pewnie brutalnie go zleje ale jakoś mam słabość do walk z jego udziałem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.