GALE DDW NA PODKARPACIU JUŻ NIEDŁUGO

Już 9 i 10 marca w Rzeszowie (Klub Pod Palmą) i Kolbuszowej (Liceum Ogólnokształcące) odbędą się kolejne dwie gale pierwszej polskiej federacji pro wrestlingu - Do or Die Wrestling.

Jak zwykle pojawią się gwiazdy z całego świata, w tym mistrz federacji, szanowany weteran ringów z przeszłością w WWE i TNA, Joe Legend, jak i nasi rodzimi zawodnicy, którzy radzą sobie coraz lepiej i wyrabiają sobie markę w ringu.

W przeciągu dwóch dni Podkarpacie zostanie zaatakowane podwójną dawką wrestlingowych emocji, czego jeszcze nie było.

Na gali w Rzeszowie odbędzie się 5 walk, z czego trzy pojedynki sa już znane, w tym walka wieczoru, w której Kanadyjczyk Joe Legend wraz z amerykańskim wrestlerem mieszkającym w Polsce, Donem Roidem będą podejmować duet złożony z demonicznego OMENa oraz polskiego pretendenta do pasa mistrzowskiego, Kamila Aleksandra. Oprócz tego jedyny góral w DDW, Jędruś Bułecka będzie miał okazję rozwiązać swój konflikt ze znienawidzonym Szkotem, Kevinem Williamsem. Tym razem będzie to walka o flagę. Dodatkowo pojawią się dwaj najlepsi zawodnicy wagi półciężkiej z Wielkiej Brytanii, którzy zapewnią niesamowite emocje dzięki swoim podniebnym ewolucjom - “Biała Błyskawica” Mark Andrews zmierzy się z Ryanem Smile.

Dzień później w Kolbuszowej będzie można zobaczyć nie tylko 6 pojedynków wrestlingowych, ale i specjalną atrakcję – walkę MMA z udziałem zawodnika rodem z Rzeszowa, Szymona Bajora. W walce wieczoru zmierzą się Kamil Aleksander, który po ponad roku oczekiwania będzie miał okazję walczyć o pas mistrzowski z mistrzem DDW International, Joe Legendem. Ponadto Don Roid będzie podejmował OMENa w walce, która wyłoni pretendenta do pasa mistrzowskiego, który zmierzy się z mistrzem na kolejnej gali.

Zapowiadają się dwa wieczory wypełnione nieprzewidywalnymi walkami pełnymi emocji. Niesamowita gratka zarówno dla fanów wrestlingu jak i tych, którzy jeszcze nie mieli z nim styczności - po gali w Rzeszowie Klub Pod Palmą organizuje specjalne after party dla fanów, gdzie będzie można porobić sobie zdjęcia, otrzymać autografy, czy porozmawiać z ulubieńcami.

Bilety są dostępne online na oficjalnej stronie internetowej Do or Die Wrestling, a także w Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej na rzeszowskim rynku. Będzie również możliwość zakupu biletów w dniu gali w Klubie Pod Palmą.

 

Oficjalny plakat gali:

 

 

Oficjalne promo gali:

 

 

Więcej informacji można znaleźć pod następującymi linkami:

Oficjalna strona internetowa Do or Die Wrestling - www.ddwwrestling.pl

Oficjalna strona internetowa gal na Podkarpaciu - http://ddwpodkarpacie.attitude.pl/

Oficjalny FaceBook Do or Die Wrestling - http://www.facebook.com/DoOrDieWrestling

Wydarzenia na FaceBooku - http://www.facebook.com/events/293062654082975 oraz www.facebook.com/events/311945308856901

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Y2J
Data: 01-03-2012 08:03:25 
jakoś ich nie kupuje po wielkiej wpadce jaką zaliczyli z gala w twardogórze. 0 rewanzu dla tych co kupili bilety. zwyczajnie olali ludzi obwiniając ich za swoj chory pomysl z organizacja gali gdzies gdzie sie nie da dojechać a teraz jakby nigdy nic na drugim koncu kraju robia " wielki powrót" ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.