NAPIĘTY GRAFIK GRABOWSKIEGO

Kiedy przeciętny Polak słyszy o MMA i wadze ciężkiej, od razu myśli o Mariuszu Pudzianowskim, czy co gorsze o Marcinie Najmanie. Jedynie prawdziwi fani wszechstylowej walki wręcz znają Damiana Grabowskiego (14-1), absolutnie lidera na naszym krajowym podwórku. A zawodnik z Opola konsekwentnie robi swoje i stawia przed sobą coraz trudniejsze zadania.

"Polski Pitbull" będzie głównym bohaterem gali "MMA Attack 2", do jakiej dojdzie już 27 kwietnia w katowickim Spodku. Jego rywalem będzie ceniony Eddie Sanchez (13-5), który ma w swoim dorobku występy w organizacji UFC oraz zwycięstwo nad groźnym Brettem Rogersem. Grabowskiego z pewnością czeka trudna przeprawa, a już tydzień później ma zaplanowany kolejny występ - tym razem już za oceanem, podczas wieczoru Bellator 67. Rywalem naszego wojownika będzie Dave Huckaba (17-4).

Amerykanin z siedemnastu wygranych aż szesnaście skończył przed czasem - czternaście ciosami, a dwie poddaniami. Mimo wszystko trudniejszym przeciwnikiem wydaje się być Sanchez.

Dużo więcej o MMA na BOISKO.PL

Damian jako profesjonalista nie powinien raczej przyjmować dwóch pojedynków w odstępie tygodnia, jednak ma ważny kontrakt z federacją Bellator, a wcześniej już trzykrotnie odkładano jego powrót do tej organizacji, dlatego postanowił zaryzykować i przypomnieć się amerykańskiej publiczności.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.