JĘDRUŚ BUŁECKA VS. KEVIN WILLIAMS - DDW W RZESZOWIE

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Melchior
Data: 23-05-2012 13:00:53 
dawno nie było mnie na tym portalu ale przy tym czymś nie da się przejść obojętnie.. co to jest za cyrk ?? to jakaś wiocha i totalna żenada i to nie jest miejsce na promowanie jakiejś lipy, nie piszcie, że się starają chłopaki itp,. bo to beznadzieja, zobaczcie sobie akcje w WWE i porównajcie z tym, wieje wiochą na kilometr.. Prośba do redakcji, nie zamieszczajcie tego czegoś w przyszłośći bo 1 kwietnia już był, pozdrawiam ;)
 Autor komentarza: arnold82
Data: 23-05-2012 18:32:02 
Może od razu zacznijcie promować walki w kisielu. Ostra Monika kontra cycata Agnieszka o pas federacji Wiocha Combat Federacion w remizie strażackiej w Rozkraczycach Dolnych.
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 23-05-2012 21:55:33 
To jest żenujące !!! Dziwie się redakcji że zamieszcza takie coś na portalu z taką ilością dziennych odwiedzin ?!?!? To portal o sportach walki czy jakiś pudelek ????

A bohaterom tej szopki gratuluje odwagi - macie jaja aby publicznie pokazać twarz biorąc udział w takim żenującym spektaklu....

Zgadzam się z Melchiorem - pisanie tekstów że się starają, to też chyba dowcip, niech się starają ale póki im nie wychodzi niech się nie pchają do internetu albo do klubów... ŻENADA !!!
 Autor komentarza: Pain69
Data: 24-05-2012 10:41:48 
Zajebiste ! Dawajcie tego więcej :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.