KINGS OF SANDA II

Niezwykłą okazję do zobaczenia Królów Sandy będzie miała publiczność płockiej Orlen Areny. 15 czerwca odbędzie się II Gala Kings Of Sanda, podczas której zawodnicy będą walczyć
o prestiżowy pas Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej.

Widzowie będą mieli możliwość podziwiać niebywałą i spektakularną rywalizację pomiędzy Łukaszem Rajewskim a Artemem Voskoboynikovem „Pogromcą Polaków”. Drugą walkę o tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej stoczą Kamil Widawski i Sebastian Rajewski.

Dyrektorem sportowym II Gali Kings Of Sanda jest Pan Robert Rajewski – trener Kadry Narodowej Sanda, jeden z najlepszych trenerów sportów walki
w Polsce, wychowawca kilkudziesięciu utytułowanych zawodników z grupy Rajewski Team, którzy w swej kolekcji mają setki trofeów i tytułów.

W Płocku będzie można się przekonać jak prezentują się na żywo nie tylko biało-czerwoni, ale także m.in. reprezentanci Białorusi i Czech. Widzowie będą mieli możliwość podziwiać efektowne i zacięte rywalizacje pomiędzy następującymi zawodnikami:

1. Wiktoria Sidor vs. Weronika Sulka 35 kg
(walka pokazowa juniorów w formule Light Contact )
2. Kamil Widawski vs. Sebastian Rajewski 65 kg
3. Julia Hakova vs. Iwona Nieroda 50 kg
4. Mateusz Janik vs. Michał Polak  65 kg
5. Michał Węcławek vs. Daniel Jędrzejewski 70 kg
6. Veronika Kohutová vs. Kamila Bałanda 65 kg
7. Tomek Kowalski vs. Amadeusz Toboła 80 kg
8. Piotr Strus vs. Zbigniew Stawicki 90 kg
9. Artem Voskoboynikov vs. Łukasz Rajewski  70 kg
10. Yurij Dobko vs. Artur Głuchowski 110+kg
 
Poziom sportowy Sandy w Polsce jest bardzo wysoki. Kadra Polski Wushu jest najmocniejszą kadrą w Unii Europejskiej - tylko w 2011 roku podczas Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata zdobyliśmy łącznie 28 medali! Osiągnięcia pozwalają nam sądzić, że Wushu, a w nim Sanda będą jedna z najmocniejszych Polskich Dyscyplin Olimpijskich.

Perspektywa występu olimpijskiego motywuje zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningach. Przypomnijmy, Wushu – w tym Sanda – jest w gronie dyscyplin oczekujących na wejście do oficjalnego kalendarza MKOL. Trudno się zresztą temu dziwić, bo Światowa Federacja Wushu zrzesza 144 związki krajowe.

Warto dodać, że lata 2010-2012 były niezwykle udane dla Polaków. Z Mistrzostw Świata i Europy przywieźli oni do kraju 46 medali. Bohaterów tych zmagań nie zabraknie również w Orlen Arenie. Rankingowy tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Sandy Zawodowej to ważny pas w kolekcji.  Podczas I Gali Kings Of Sanda zawodnicy pokazali światowy poziom walk i nie inaczej będzie tym razem – a to gwarantuje niezapomniane emocje!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.