BLIŻEJ WALKI 'PUDZIANA' Z 'HARDKOROWYM'?

W związku z zaistniałą sytuacją w ostatnich dniach jeden z dwóch współwłaścicieli KSW - Martin Lewandowski, bierze pod uwagę skonfrontowanie Mariusza Pudzianowskiego z "Hardkorowym Koksu".

- My od początku wiedzieliśmy, że ogólnie mówiąc z tym panem jest niedobrze i ja tylko żałuję, iż ta federacja została przyjęta takim aplauzem, bo teraz jest znacznie więcej "smrodu" w MMA. Obawiam się, że przylgnie teraz łatka do sportów walki. My od początku byliśmy transparentni. Inne federacje były i będą nadal, tylko szkoda trochę, że to wszystko odbija się takim echem - tymi słowami jeden ze współwłaścicieli federacji KSW, Martin Lewandowski, odniósł się do zatrzymania Dariusza Ch. Przypomnijmy, że właściciel konkurencyjnej organizacji MMA Attack został aresztowany w związku z organizowaniem hazardu internetowego. Prokuratura zarzuciła mu założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się organizacją gier hazardowych w Internecie, a także prowadzenie fikcyjnej firmy, za pośrednictwem której podpisywano umowy dzierżawy powierzchni w lokalach.

CZYTAJ WIĘCEJ >>

Po zwycięstwie nad Marcinem Najmanem, medialną - bo na pewno nie sportową gwiazdą MMA Attack, został Robert Burneika (1-0), znany bardziej jako "Hardkorowy Koksu". Natychmiast wśród ludu pojawiły się pytania, czy popularny w naszym kraju Litwin miałby szansę powalczyć podczas jednej z gal KSW z Mariuszem Pudzianowskim (4-2)? Oczywiście z przyczyn kontraktowych było to niemożliwe, lecz teraz, gdy człowiek odpowiedzialny za MMA Attack posiedzi długo w więzieniu, pojawiła się taka okazja i Lewandowski nie wykluczył takiej potyczki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 29-06-2012 21:31:00 
i to będzie kolejny krok Pudziana w drodze na szczyt ??????????????

nie róbcie tej walki bo to będzie tragedia, lepiej dla Pudzian Kimbo by ściągnęli a nie Pudzianowskiego który dokładnie trenuje chcą skonfrontować z kimś kto kompletnie nie trenuje sportów walki....
 Autor komentarza: arnold82
Data: 29-06-2012 22:21:03 
Lubię ich obydwu ale koksu nie ma szans z Pudzianem. Męczył się dość mocno ze słabym Najmanem, którego Mariusz zdeklasował. Dla Koksa będzie to koniec zabawy w sporty walki i być może popularności w internecie a dla Pudzianowskiego bezwartościowa masakra.

Dla Pudziana powinni sprowadzić jakiegoś znanego przeciętniaka np. Kimbo.

Bruneika mógłby wygrać co najwyżej z jakimś Butterbeanem czy innym workiem treningowym.
 Autor komentarza: liscthc
Data: 04-07-2012 20:24:50 
No nieźle,siedzę na orgu już 1,5 roku i dopiero teraz trafiam na tą część poświęconą MMA.Cóż o boksie wiem chyba kapkę więcej,ale i MMA mnie interesuje.
Walka pewnie będzie planowana na jakimś PPV,bo podobno KSW przymierza się do tego typu przekazu.Jednak ze sportowego punktu widzenia walka po prostu głupia.
 Autor komentarza: nicholas
Data: 06-07-2012 11:21:40 
liscthc
ja ostatnio zagladam tu czesciej niz na boksera.
mam dosc szedobylskiej geby Adamka, Szpilki i reszty naszych 'gwiazd'
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.