KURS LETNI DDW JUŻ ZA TYDZIEŃ!

Do or Die Wrestling, pierwsza w Polsce federacja i szkoła pro wrestlingu zaprasza na kolejny, już trzeci, dwutygodniowy intensywny kurs letni dla adeptów.

Szkółka pro wrestlingu DDW jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie umożliwia profesjonalny trening na najwyższym poziomie z fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, takimi jak główny trener Don Roid, czy zagranicznymi gwiazdami, jak Joe Legend, El Generico, Michael Kovac i wielu innych.

Po raz pierwszy w historii ze względu na ogromne zainteresowanie treningami powstaną dwie grupy, zaawansowana i dla początkujących. I Ty możesz zostać pro wrestlerem!

Treningi w szkółce wrestlingowej Do or Die mają za cel nauczenie podstaw i danie narzędzi do dalszego rozwoju w dziedzinie ciągle rosnącego w Polsce w popularność sportu jakim jest pro wrestling. Adepci pod okiem fachowca będą mieli okazję poznać tajniki walki, psychologii ringowej, a także stworzenia niepowtarzalnej postaci. Najlepsi adepci będą mieli okazję zdobywać doświadczenie na galach Do or Die Wrestling, a także wyjeżdżać za granicę i występować u boku weteranów europejskiej i światowej sceny pro wrestlingu.

Dwutygodniowe kursy letnie DDW są idealną okazją na wypróbowanie, czy pro wrestling jest właśnie dla Ciebie - w odróżnieniu od comiesięcznych, systematycznych treningów tutaj są 2 tygodnie intensywnych treningów pod rząd, po których będziesz miał/a pojęcie, czy pro wrestling to dobry wybór dla Ciebie.

Treningi są otwarte dla kobiet i mężczyzn od 18. roku życia (jeśli masz 16 lub 17 lat potrzebujesz pisemnej zgody rodziców na trening). To już trzeci w historii dwutygodniowy intensywny kurs letni, dwa poprzednie okazały się sporym sukcesem. Przewinęło się wiele osób, w tym z tak egzotycznych okolic jak Malezja (!), część adeptów do dzisiaj jest częścią DDW, najlepsi mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas gal organizowanych przez federację.

Istnieje możliwość zorganizowania taniego noclegu w pobliżu klubu, gdzie odbywają się treningi. Jeśli jesteś zainteresowany napisz maila na adres do_or_die_wrestling@yahoo.com

Wszystkich zainteresowanych karierą wrestlera, lub też po prostu możliwością spróbowania swoich sił w profesjonalnym ringu pod okiem profesjonalnego trenera - zapraszamy!

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Do or Die Wrestling, oraz na FaceBooku federacji:

http://ddwwrestling.pl/site/index.php?option=com_content&view=article&id=96&Itemid=90&lang=pl

http://www.facebook.com/DoOrDieWrestling

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.