GOŁOTA TRENUJE Z MISTRZEM

Redakcja, sportfan.pl

2012-08-24

"Andrew" nie zamierza zlekceważyć swojego najbliższego rywala. Dlatego ostro trenuje, a porad udziela mu słynny zapaśnik. Przygotowania Andrzeja Gołoty do nietypowego powrotu na ring trwają w najlepsze. Legendarny pięściarz ma się zmierzyć w Łodzi na gali "Rivalry Championship Wrestling". Z Riddickiem Bowe powalczy na zasadach wrestlingu.

Ostatnio pojawiły się plotki, że być może Amerykanin nie będzie w stanie wyjść do ringu. "Andrew" jednak nie zamierza z tego powodu "olewać" treningów. Wręcz przeciwnie, nowe wyzwanie potraktował poważnie i rozpoczął współpracę z Andrzejem Wrońskim.

- Jest najlepszym z najlepszych i mamy do niego pełne zaufanie. Mąż zna go jeszcze z igrzysk w Seulu, widzieli się także na igrzyskach w Atlancie, gdzie Andrzej był jako gość - mówi w "Super Expressie" żona boksera, Mariola Gołota.

Wybór Wrońskiego na trenera wydaje się bardzo trafiony. W końcu to były mistrz olimpijski w zapasach, a dodatkowo ma już za sobą jedną walkę w MMA. Podczas dwutygodniowych treningów ma dać Gołocie kilka porad, które zastosuje we wrestlingu.

- Jestem bardzo zadowolony z treningów z Andrzejem Wrońskim, wszystko idzie dobrze. Wygląda na to, że Bowe będzie miał w listopadzie twardy orzech do zgryzienia, by mnie pokonać, bo Andrzej uczy mnie różnych sztuczek zapaśniczych - mówi sam "Andrew".

Ciekawi jesteśmy, co wyniknie z tej współpracy. Kto wie, może właśnie te sztuczki okażą się kluczem do sukcesu w starciu z odwiecznym rywalem.