STRUVE PO RAZ CZWARTY Z RZĘDU

Mierzący aż 213 centymetrów Stefan Struve (25-5) pokonał w walce wieczoru "UFC on FUEL TV 5" niezwyciężonego dotąd Stipe Miocica (9-1). Olbrzymi Holender zakończył wszystko na minutę przed końcem drugiej rundy.

Pierwsze starcie należało do Amerykanina, który dzięki dobrej pracy nóg pozostawał nieuchwytny dla przeciwnika, a samemu często trafiał - szczególnie w okolice tułowia, chcąc zmęczyć Struve'a. Ten jednak przeprowadził prawdziwy szturm zaraz po przerwie i choć Miocic zdołał go przetrwać, to gdy trzy minuty później otrzymał długi prawy krzyżowy na punkt, a Stefan poprawił jeszcze potężnym podbródkowym, oszołomiony Stipe obrócił się plecami, narażając się na kolejne bomy rywala. Na szczęście szybko do akcji wkroczył doświadczony sędzia Herb Dean i zakończył pojedynek. Dla Struve'a było to czwarte zwycięstwo z rzędu i być może już wkrótce dostanie walkę eliminacyjną do tronu UFC.

W poprzedzającym to zdarzenie pojedynku miejscowy bohater kibiców z Nottingham - Dan Hardy (25-10), pokonał po trzech świetnych rundach Amira Sadollaha (6-4). Sędziowie typowali na korzyść Anglika 30:27 i dwukrotnie 29:28.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English