KUŁAK NA KSW 21

Kilka dni temu mięliśmy przyjemność poinformować fanów, że Krzysztof Kułak podpisał kontrakt z federacją KSW. Dziś już wiemy, że wielki powrót na gale KSW byłego Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w wadze średniej nastąpi jeszcze w tym roku na gali KSW 21, która 1 grudnia odbędzie się w Warszawie.

Kułak 7 maja 2010 roku wywalczył mistrzowskie trofeum, pokonując na punkty w katowickim "Spodku" brazylijczyka Vitora Nobregę. Po tym sukcesie na ringach KSW widzieliśmy go już tylko raz, na KSW 14, gdzie pokonał Daniela Dowdę. Później popularny "Model" borykał się z poważną kontuzją kręgoslupa, która uniemożliwiała mu toczenie pojedynków. Zdał mistrzowski pas i na dwa lata zawiesił rękawice na kołku. Po dwóch latach absencji na arenach walk powrócił w tym roku. We wrześniu stoczył pojedynek w Irlandii. Wygrał go i zdobył mistrzowski pas tamtejszej organizacji.

W tej chwili nie wiadomo jest z kim skrzyżuje rękawice Kułak. Pewne jest to, że pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej do -84kg na dystansie trzech rund po pięć minut.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.