ZWYCIĘSKI DEBIUT 'BATISTY'

Dave "Batista" Bautista (1-0) udanie zadebiutował na scenie MMA podczas gali federacji CES (Classic Entertainment and Sports). Jeden z najsławniejszych wrestlerów pomimo 43. lat dziś w nocy pokonał Vince'a Lucero (22-23-1) na początku piątej minuty pierwszego starcia (4:05).

Początkowo Bautista dał się zepchnąć do defensywy, bo niższy rywal machał rękoma gdzie i jak popadnie. Dave kontrolował jednak sytuację i ani przez moment nie był zagrożony, choć widać gołym okiem, iż techniki bokserskie jeszcze są trochę do poprawy. Dokładnie w połowie starcia zszed po nogi i naprawdę dynamicznie obalił Lucero, trochę pokombinował z duszeniem, jakie mu zupełnie nie wyszło, aż w końcu zaczął bić potężnymi bombami w parterze i po kilkunastu takich ciosach sędzia przerwał rywalizację.

"Batista" miał jeszcze coś do powiedzenia przeciwnikowi, ale szybko sytuacja została opanowana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English