JUŻ JUTRO TRENING DDW

Już jutro, tj. 20 października będzie miał miejsce kolejny trening grupy początkującej w Szkole Wrestlingu Do or Die Wrestling. Adepci z całej Polski spotkają się w rzeszowskim Klubie Pod Palmą aby poznawać tajniki ekscytującego sportu jakim jest pro wrestling.

Treningi poprowadzi doświadczony zapaśnik rodem z USA, Don Roid. Do or Die Wrestling działa w Polsce jako szkoła i federacja pro wrestlingu od ponad trzech lat, przez ten czas systematycznie rosła liczba osób zainteresowanych zarówno oglądaniem jak i uprawnianiem pro wrestlingu.

Obecnie Szkoła Wrestlingu DDW liczy prawie trzydziestu adeptów zarówno płci męskiej jak i żeńskiej, w tym część, która już zadebiutowała na galach Do or Die Wrestling. Jeżeli kiedykolwiek myślałeś/myślałaś o rozpoczęciu kariery pro wrestlera, DDW jest właśnie dla Ciebie!

Grupa początkująca spotyka się jutro (20 października) od godziny 15 do 18 w Klubie Pod Palmą, ul. Cicha 4A w Rzeszowie. Możesz dołączyć w każdym momencie!

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Do or Die Wrestling - www.ddwwrestling.pl oraz fanpage'ach na FaceBooku: http://www.facebook.com/DoOrDieWrestling oraz http://www.facebook.com/SzkolaWrestlingu
 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.