GALA MMA RUNDA 2 W BIAŁOGARDZIE

Białogard to 25 tysięczne miasto w województwie zachodnio-pomorskim. Miasto to w środowisku sportowym znane jest ze znakomitego klubu zapaśniczego działającego już od 1967 r., ale także ze świetnie rozwijających się innych dyscyplin sportów walki takich jak brazylijskie jiu jitsu, grappling, Kyokushin Karate czy też właśnie MMA. Warto wspomnieć, że kilku zawodników MMA pochodzących z Białogardu walczy na największych europejskich galach, takich jak Daniel Dowda (5-4) z Szczecin Top Team, który stoczył dla organizacji KSW aż 8 walk, Marcin Rudex Łazarz (4-0) z London Titan Fighter, który już 1-go grudnia stoczy kolejny bój na brytyjskiej gali BAMMA 11, Artur Piotrowski - RONIN GOLD TEAM Koszalin (3-0) czy też Łukasz Bochniarz (2: 1) mieszkający w Barcelonie.

Ze względu na wielu dobrych zawodników trenujących MMA w tym mieście i okolicach oraz duże zainteresowanie publiczności, organizatorzy po zeszłorocznym sukcesie gali MMA postanowili zorganizować kolejną pod nazwą GALA SPORTÓW WALKI „RUNDA 2”. Gala odbędzie się 24 listopada. Podczas pierwszej odsłony, czyli GALA SPORTÓW WALKI „RUNDA 1” która odbyła się w listopadzie zeszłego roku wystąpili znakomici zawodnicy znani na arenach MMA w całym kraju tacy jak Piotr Hallmann, Tomasz Szczerek czy Dawid Żywica. W tej edycji również nie zabraknie klasowych zawodników zajmujące najwyższe miejsca w krajowych rankingach, w ringu pojawią się także lokalni zawodnicy.

Walką wieczoru jest starcie Artura Piotrowskiego - RONIN GOLD TEAM Koszalin (3-0) – Paweł Hyzewicz ESPADON BYDGOSZCZ (3-0)

W wadze koguciej (- 61 kg) naprzeciw siebie staną Marcin „BJ” Lasota z GRACIE BARRA Łódź (4-0) i Aleksander Goergas MIGHTY BULLS Gdynia (5-1). Pojedynek kategorii wagi piórkowej (-66 kg) to debiutujący w tej kategorii Marcin „Samuraj” Kabat - JOPEK GOLD TEAM Piła (5-2) oraz Krzysztof Klaczek z SHOOTERS Konin (4-2). Odbędzie się także walka kobiecego MMA Kamila Bałanda - AKADEMIA SARMATIA Gdańsk (2-1). Jej przeciwniczką w tym starciu będzie młoda judoczka ze śląska, Agnieszka Sobczyk - MMA MOLENDA TEAM Chorzów (1-0).

Ponadto walczyć będą:

Łukasz Bochniarz - ABSOLUTO FIGHTTEAM/ RONIN GOLD TEAM Koszalin (2-1) i debiutanci Marek Woroncow - RONIN GOLD TEAM Koszalin, Jakub Maszczak - AKS GRAPPLING Białogard, Karol Niemierzycki z SZCZEREK FIGHT TEAM Kołobrzeg i Paweł Kamiński z KSW RÓŻA Karlino.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.