WALKA MACIEJEWSKIEGO ODWOŁANA

"Koszmarny sen" tak w skrócie możemy zrelacjonować to co wydarzyło się się w ciągu kilkunastu godzin w życiu mieszkającego w Chicago Adama "Maja" Maciejewskiego.

Powracający po kontuzji Polak, dziś w hali Sears Centre Arena  w Chicago miał stoczyć pojedynek z doświadczonym Serbem Miodragiem Petkovichem. Niestety piątkowe wydarzenia zapowiadały zbliżający się skandal. Petkovich nie stawił się na oficjalnym ważeniu.

- Już wtedy zdawałem sobie sprawę, że jest po wszystkim. Było raptem kilka godzin do zawodów a jego nie było. Nie wiem co się dzieje. Przestraszył się! Jego sztab nie odbierał telefonów, czeski film. Byłem dobrze przygotowany i świetnie nastawiony na tą walkę. Na wagę wniosłem 111,55 kg. Cały cykl przygotowań poszedł na marne... szkoda słów - mówi rozgoryczony Adam.

Tajemnicze zachowanie Serba bardzo szybko zostało ukarane przez Illinois Athletics Commission. Miodrag Petkovich aż na 12 miesięcy został zawieszony i nie może brać udziału w zawodowych galach.

- Dla mnie to marne pocieszenie. Poświęciłem kupę czasu i zdrowia na przygotowania. Najgorsze jest jednak to, że olbrzymia liczba moich kibiców, znajomych kupiła bilety żeby obejrzeć mnie w klatce. Specjalnie z Polski przyleciała na tą walkę moja rodzina, aby mnie wspierać. Nie chcę mówić jaka kwota za bilety poszła na marne...ale to sporo pieniędzy - kończy zdenerwowany Maja. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.