KSW21: WYGRANA HORWICHA

Matt Horwich (28-21-1)  zanotował drugie zwycięstwo z rzędu na ringach federacji KSW. W zakończonym przed momentem pojedynku pokonał w końcówce drugiego starcia Terry'ego Martina (22-11).

Martin zaraz po gongu ruszył po nogę rywala, ale Horwich szybko opanował sytuację, próbując skończyć wszystko w parterze całym wachlarzem technik - najpierw było duszenie zza pleców, trójkąt nogami, balacha i raz jeszcze duszenie zza pleców, jednak Terry zdołał dotrwać do przerwy. W drugiej rundzie sytuacja się powtórzyła. Matt był bliski poddania przez omoplatę, ale ostatecznie zaliczył dosiad i ciosami w parterze zmusił sędziego do przerwania ciekawego pojedynku. A potem... wzruszony puścił łezkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GoldenBoy
Data: 01-12-2012 22:17:07 
W tej walce Matt pokazał jak wygląda zabawa mistrza BJJ z kimś kto nie ma pojęcia o parterze :) Bawił się Terrym jak słomianą kukłą :) Lubię walki Matta i liczę że wkrótce dadzą mu kogoś równie dobrego :)

Powiedzcie mi przy jakim kawałku Horwich wchodzi do ringu ?? i czy on później płakał ?? bardzo ciekawa postać !
 Autor komentarza: dzikirysio997
Data: 02-12-2012 00:08:01 
Horwich wychodzi przy "Society" Eddiego Veddera:
http://www.youtube.com/watch?v=Cy6iwP9Ux3A

Swoją drogą jego przeciwnik chyba średnio się rwał do walki - chociaż trudno się dziwić; 10 dni wcześniej toczył walkę w boksie, jeszcze w dodatku przegraną przed czasem...
 Autor komentarza: timebandit
Data: 02-12-2012 12:57:56 
jak kolega wyzej napisał Eddie Veder z Pearl Jamu nagrał sciezke muzyczna( the society to kawalek z tego filmu)- rewelacyjną zreszta do filmu 'Into the Wild'- film i muza godna polecenia!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.