KSW21: SAIDOV Z PASEM WAGI PÓŁŚREDNIEJ

Aslambek Saidov (13-3) pokonał przez kontuzję Borysa Mańskowskiego (13-5-1), dzięki czemu został nowym mistrzem KSW kategorii półśredniej.

Przez cztery minuty obaj zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych ciosów w stójce, ale gdy Mańkowski poszedł po nogi, Saidov skontrował go i to jemu udało się sprowadzić przeciwnika do parteru, czym przypieczętował przewagę w pierwszej rundzie.

W połowie drugiej odsłony Borys chciał wejść w klincz, lecz wtedy nadział się na potwornie mocny lewy sierpowy Aslambeka na głowę. Saidov natychmiast obszedł rywala i cisnął nim o matę. Mańkowski źle stał, podwinęła się mu noga i wygięła w nienaturalny sposób. Z grymasem bólu na twarzy zwijał sięz bólu, a Czeczen - choć mógł dobić bezbronnego oponenta, ładnie odsunął się, bo sędzia wyraźnie tym razem się spóźnił. Zachowanie godne nowego mistrza!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English