MISTRZ BELLATORA WSPOMINA WALKĘ Z HELDEM: PRAWIE URWAŁ MI NOGĘ

Jak już Was informowaliśmy wcześniej, pojedynek finałowy turnieju wagi lekkiej federacji Bellator pomiędzy Marcinem Heldem (15-2) i Dave'em Jansenem (18-2) został ostatecznie przełożony na galę Bellator 92, do jakiej dojdzie 7 marca w "Pechanga Resort & Casino" w Temeculi. Przypomnijmy, iż tryumfator turnieju otrzymuje czek na pokaźną sumę stu tysięcy dolarów, jak również staje się oficjalnym pretendentem dla mistrza. A na tronie wagi lekkiej w Bellatorze zasiada Michael Chandler (11-0), który już raz z naszym rodakiem się zmierzył. Pokonał Helda blisko dwa lata temu pod koniec czwartej minuty walki, ale w pewnym momencie sam był blisko porażki i docenia umiejętności Polaka, szczególnie te w parterze.

- Kiedy spotkaliśmy się w 2011 roku, zanim zapewniłem sobie zwycięstwo, on wcześniej swoją dźwignią prawie urwał mi nogę - wspomina Chandler. Akcję tę najlepiej widać na zdjęciu powyżej.

Prezydent Bellatora otwarcie przyznał, że lepszy z dwójki Held vs Jansen już w kolejnym występie zaatakuje tytuł mistrzowski. Chandler więc będzie oglądać ich rywalizację z podwójnym zainteresowaniem. A na kogo stawia?

- Tak naprawdę obraz tej walki jest łatwy do przewidzenia. Jeśli tylko Heldowi uda się na moment przechwycić nogę rywala, to wygra przed poddanie dźwignią. Jeśli natomiast Jansenowi uda się uniknąć takiej sytuacji, to on zwycięży, bo jest kawałem twardziela. Ktokolwiek jednak to nie będzie, nie mogę się już doczekać spotkania z oboma - powiedział Chandler.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.