OBÓZ SILVY CHCE CUNGA LE

Redakcja, Cage Fanatic

2013-01-26

Anderson Silva (33-4) wobec porażki Michaela Bispinga pozostał bez rywala. Mistrz federacji UFC wagi średniej ma wiele opcji, a ostatnio nawet przyznał, że mógłby przetestować nowy nabytek UFC, ostatniego mistrza nieistniejącej już organizacji Strikeforce - Luke'a Rockholda (10-1). Tymczasem menadżer Brazylijczyka - Ed Soares powiedział, że dla niego ani Rockhold, ani nawet Chris Weidman (9-0) nie są obecnie najciekawszymi kandydatami do spotkania z Silvą, az to inny dawny champion Strikeforce, niezwykle popularny wśród kibiców Cung Le (9-2).

- Następny występ Andersona to wciąż niewiadoma jeśli chodzi o przeciwnika. Jest parę opcji, lecz to wciąż jeszcze nic pewnego. Ciekawym rywalem mógłby być na przykład Cung Le, ale jeśli UFC się uprze na kogoś, oczywiście przyjmiemy każdą walkę - powiedział Soares.

Przy okazji informacji o "Pająku", w jednym z ostatnich wywiadów Dana White zapewnił dziennikarzy, że Silva na pewno spotka się z wielkimi mistrzami innych dywizji, kategorii półśredniej - Georgesem St Pierre'em, a także półciężkiej - Jonem Jonesem (17-1).