WALKA HELDA ZNÓW PRZENIESIONA. NA SZCZĘŚCIE TYLKO O DWA TYGODNIE

Marcin Held (15-2) raz jeszcze musi zmienić swoje plany. W ubiegłym roku nie doszło do jego walki w finale turnieju wagi lekkiej organizacji Bellator z Dave'em Jansenem (18-2), ponieważ młody Polak nie skończył jeszcze 21. lat i nie mógł w myśl prawa zostać wpuszczony do kasyna. Ich pojedynek przeniesiono na 7 marca, lecz teraz się okazało, że panowie staną ostatecznie twarzą w twarz dwa tygodnie później - 21 marca.

- Dostałem maila od federacji Bellator, wyjaśniający mi, że coś tam im nie pasuje i przenoszą walkę na 21 marca. Odpisałem im, że to mi nawet na rękę, bo nabawiłem się lekkiego urazu. To nie było nic groźnego, jednak ta zmiana była mi trochę po drodze. Potem wydano oficjalne oświadczenie, w którym jako przyczynę zmiany daty podano moją rzekomą kontuzję - zdradził najlepszy polski zawodnik młodego pokolenia.

MISTRZ BELLATORA: HELD PRAWIE URWAŁ MI NOGĘ >>

Przypomnijmy, iż Held oraz Jansen zmierzą się w walce o 100 tysięcy dolarów, a jej stawką poza godziwą wypłatą będzie również status oficjalnego pretendenta do tytułu kategorii lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.