MATIUSZENKO W BELLATORZE!

Jeden z najbardziej doświadczonych wojowników sceny MMA - Władimir Matiuszenko (26-7), po zwolnieniu z UFC teraz związał się kontraktem z konkurencyjną federacją Bellator i już wkrótce ma wystąpić na antenie stacji Spike TV.

- Przez lata oglądałem go w akcji i podziwiałem jego umiejętności. To wciąż jeden z najlepszych zawodników świata jeśli chodzi o przygotowanie zapaśnicze i prawdziwy prekursor naszej dyscypliny. Kiedy więc nadarzyła się okazja pozyskania go do szeregów naszej "rodziny", decyzja o złożeniu mu oferty była wyjątkowo łatwa. Mając na szczycie wagi półciężkiej Attila Vegha oraz dobijających się do tytułu Emanuela Newtona, Michaiła Zajaca czy "King Mo" Lawala, wraz z Matiuszenką coraz bardziej podnosimy poziom naszej organizacji - powiedział po podpisaniu kontraktu dyrektor generalny Bellatora, Bjorn Rebney.

- Bellator to jedna z największych i najważniejszych organizacji na świecie, więc dla mnie ten kontrakt to prawdziwy zaszczyt. Jestem optymistycznie nastawiony do dalszej ciężkiej pracy, by wkrótce zdobyć tytuł - powiedział 42-letni Białorusin, który zadebiutuje w walce poza turniejem i być może bez brania w nim udziału dostanie potem szansę zdobycia pasa mistrzowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.