MAŃKOWSKI - LAGMAN NA KSW 24!

Zapełniamy kartę walk gali KSW24, która 28 września odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Dziś prezentujemy pojedynek w wadze półśredniej, w którym zobaczymy: Borysa Mańkowskiego i Bena Lagmana.

Dla pochodzącego z Michigan Lagmana będzie to drugi występ na gali KSW. Pierwszy raz mogliśmy go oglądać na gali KSW23, gdzie skrzyżował rękawice z mistrzem wagi półśredniej i posiadaczem pasa KSW, Aslambekiem Saidovem. "Bad News" w tamtym pojedynku zaprezentował się bardzo solidnie i stąd decyzja właścicieli federacji, żeby zaprosić go na galę raz jeszcze. 26-latek z USA to były zawodni Strikeforce i Bellatora. Na swoim koncie ma stoczonych dziesięć zawodowych walk z czego sześć zwycięskich.

Młodszy o trzy lata Mańkowski powraca po dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kontuzją. Powraca i jak uważa jego obóz jest dużo silniejszy niż przed kontuzją. - Forma Borysa jest znakomita. Na walkę z Lagmanem będzie jeszcze lepsza. Nasz zawodnik na KSW24 powróci w wielkim stylu - wyznał menadżer klubu Ankos Zapasy Poznań, Mariusz Stachowiak.

Dla "Diabła Tasmańskiego" z Poznania pojedynek z "Bad News" będzie piątą walką dla Federacji KSW i dwudziestą w zawodowej karierze.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.