INTENSYWNY KURS LETNI DDW

Do or Die Wrestling po raz kolejny zaprasza na intensywny kurs treningowy. Już od 5 do 16 sierpnia w rzeszowskim Klubie Pod Palmą młodzi adepci będą mieli okazję wyrobić swój kunszt w pro wrestlingowym ringu.

To już czwarta taka inicjatywa w wykonaniu DDW. Federacja co roku zrzesza coraz większą liczbę zainteresowanych potencjalnych zawodników, z których część już ma za sobą nie tylko debiuty, ale i występy w federacjach na całym świecie.

Dodatkowego smaczku dodaje wszystkiemu fakt, że na koniec treningów, 17 sierpnia, odbędzie się ósma gala DDW, na której najlepsi zawodnicy z Polski, Europy i całego świata będą mieli okazję wystąpić przed szeroką publicznością i zaprezentować swoje umiejętności.

Nad całością czuwa Don Roid, amerykański pro wrestler i trener, który ma za sobą już ponad 12 lat doświadczeń na ringach całego świata. Jeśli więc kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu pro wrestlerem, lub chciałbyś sprawdzić, czy jest to sport dla Ciebie - dwutygodniowy intensywny kurs letni to najlepszy wybór!

Więcej informacji można znaleźć pod adresami:

www.ddwwrestling.pl

https://www.facebook.com/DoOrDieWrestling

https://www.facebook.com/SzkolaWrestlingu

https://www.facebook.com/events/444954732253999

https://www.facebook.com/events/408250402624481

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.