WYSTĘP POLAKA ODBIŁ SIĘ ECHEM W ŚWIECIE MMA

Piotr Hallmann (14-1) w wielkim stylu wygrał swój debiut w UFC pokonując w drugiej rundzie walczącego u siebie w Brazylii Francisco Trinaldo (13-3). "Płetwal" po kopnięciu na wątrobę był w pierwszej rundzie w ogromnych opałach, przetrwał jednak kryzys i pod koniec drugiej rundy zmusił doświadczonego Brazylijczyka do "odklepania". Polak został nagrodzony po UFC Fight Night 28 bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów za poddanie wieczoru.

- Wow!!! Świetny powrót Hallmanna - komentował na gorąco walkę polaka Dana White, szef organizacji UFC.

- Może nie był to powrót, który przejdzie do historii MMA, ale dla Piotra Hallmanna debiut ten będzie na pewno niezapomniany. Polak zaskoczył faworyzowanego Brazylijczyka, walcząc również z nieprzychylną publicznością. Zakończył walkę kimurą, najpierw jednak musiał przetrwać ciężką pierwszą rundę. (...) To był nieprawdopodobny powrót do gry. - napisał Matt Erickson z mmajunkie.com.

- Kompletnie się tego nie spodziewałem. W pierwszej rundzie Brazylijczyk mocno poobijał Polaka. Potem Hallmann pokazał wspaniałe obrony przed obaleniami, a swoją walecznością doprowadził kimurą  Trinaldo do poddania - komplementował Tim Burke z bloodyelbow.com.

- Polak ledwo przetrwał pierwsze starcie. Trinaldo ranił Hallmanna celnymi kopnięciami, jednak druga runda należała już do niego. Zakończył ją efektowną akcją i poddaniem rywala przez kimurę - relacjonuje Mike Whitman z sherdog.com.

- Trinaldo wyglądał na bezsilnego wobec Hallmanna, gdy ten przekładając nogę nad jego głową domknął kimurę i zmusił Brazylijczyka do poddania się. Była to kolejna imponująca wygrana polskiego zawodnika - podsumowuj irlandzki portal powerhousemma.ie, który również podkreśla wygraną Polaka w turnieju Celtic Gladiator 6.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.