WHITE NIE WYKLUCZA SZYBKIEGO REWANŻU POMIĘDZY JONESEM A GUSTAFSSONEM

Dziś nad ranem Alexander Gustafsson (15-2) dał najtrudniejszą walkę w karierze Jona Jonesa (19-1) i choć ten obronił tytuł mistrza UFC wagi półciężkiej, to jednak w pierwszej i czwartej rundzie znalazł się w sporych tarapatach, co wychwycili też dwaj sędziowie punktując potyczkę 48:47.

Teoretycznie kolejnym przeciwnikiem championa miał być Glover Teixeira (22-2), ale prezydent organizacji - Dana White przyznał, że przed Brazylijczykiem szansę rewanżu może wcześniej dostać Szwed.

- Musimy najpierw sprawdzić jak ci chłopcy będą się czuli, bo po takiej walce zawodnicy nawet czasem nie chcą rozmawiać o dalszych planach. Niech sobie więc odpoczną w domach ze swoimi bliskimi, a kiedy będą już gotowi do powrotu, wtedy usiądziemy do rozmów. Być może zrobimy to nawet w Szwecji, nie wykluczam takiej możliwości. W grę wchodzi również weekend z Super Bowl. Z drugiej strony przed rewanżem najpierw to Teixeira może stanąć do walki o tytuł. Musimy poczekać aż wszystko się wykrystalizuje - zakończył White.

Na osłodę za tę wojnę zarówno Jones jak i Gustafsson dostali bonus do podstawowej pensji po dodatkowe 50 tysięcy dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.