Ustaw jako stronę domową   Dodaj do ulubionych   Atom protocol   RSS protocol   Polska werjs językowa sporty-walki.org   Combat sports news in english on sporty-walki.org    
KONTAKTREDAKCJALINKICHARYTATYWNIEFORUMBLOGI      
  STARTMMAK1BOKSKARATEKICK BOXINGJUDOZAPASYZ BRONIĄINNERANKINGIARCHIWUM
 

KSW 25: ROBERT RADOMSKI vs RAFAŁ BŁACHUTA

Redakcja, konfrontacja.com

2013-10-11

Dwóch uczestników gali KSW Extra - President Cup z Ełku, Robert Radomski z Silesian Cage Club Katowice i Rafał Błachuta z No Limits Kwidzyn zmierzą się ze sobą na gali KSW25, która 7 grudnia odbędzie się we Wrocławiu.

Obu zawodników fani Federacji KSW mogli ogladać w ringu KSW 29 stycznia 2011 roku podczał gali KSW Extra - President Cup w Ełku. Obaj wystąpili w turnieju wagi półśredniej. Radomski (11-2-0) wygrał pierwszą walkę z Wandersonem Silvą przez decyzję, lecz z powodu kontuzji nie mógł kontynuować udziału w zawodach. Błachuta (7-2-0) na tej gali stoczył dwa pojedynki. Najpierw wygrał pojedynek eliminacyjny z Rafałem Schabkiem, a następnie znalazł się w turnieju głównym zastępując właśnie Radomskiego.

W grudniu obaj po raz kolejny wystąpią na tej samej gali, lecz tym razem w pojedynku przeciwko sobie. Do tej walki miało dojść już na gali KSW24, lecz decyzją włodarzy Federacji KSW wprowadzenie dodatkowej karty walk zostało przełożone właśnie na grudniowe widowisko we Wrocławiu. Walka Radomski vs. Blachuta została zakontraktowana na trzy, pięciominutowe rundy w limicie wagowym do -77kg.

KOMENTARZE
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestorwanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.
Panel logowania
Login:
Hasło:
 
 
Zapamiętaj
Portal przegląda teraz 159 gości
oraz 1 zalogowanych użytkowników.


Polecamy
Zapraszamy


Patronat medialnyPartnerzyStatystyki
statystyka