YUSHIN OKAMI PODPISAŁ Z WSOF

Yushin Okami (29-8), weteran UFC, który w ubiegłym miesiącu zostal zwolniony z najlepszej organizacji MMA na świecie, znalazł nowe miejsce na kontynuowanie swojej kariery. Japończyk podpisał kontrakt z prężnie rozwijającą się federacją World Series of Fighting. Informację potwierdzili Ray Sefo oraz Ali Abdel-Aziz, włodarze WSoF. "Thunder" dalej będzie występował w dywizji średniej. Jego debiut w nowej organizacji, przewidywany jest na marzec 2014 roku. Jednak dokładne informacje dotyczące daty, miejsca pojedynku, a także przeciwnika,  nie są jeszcze znane.

Okami został zwolniony z UFC po porażce przed czasem, którą 4. września zafundował mu Ronaldo "Jacare" Souza. Brazylijczyk potrzebował niespełna trzech minut, na porozbijanie byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa UFC, w dywizji średniej. Yushin, dla Ultimate Fighting Championship stoczył w sumie osiemnaście walk, przegrywając  pięć z nich.

Następna gala, organizowana przez World Fighting of Series, odbędzie się już za niespełna dwa tygodnie. W głównej walce wieczoru, podczas WSoF 6, widzowie zgromadzeni w hali Bank United Center w Coral Gables, ujrzą ciekawie zapowiadające się starcie Josha Burkmana ze Stevem Carlem. Stawką tego pojedynku, będzie pierwszy w historii federacji, tytuł mistrzowski w kategorii półśedniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.