GALA DDW 9 JUŻ ZA 2 DNI!

Do or Die Wrestling, pierwsza i jedyna federacja i szkoła pro wrestlingu w Polsce zaprasza na kolejną, dziewiątą już galę pro wrestlingu. Wydarzenie odbędzie się już 25 października o godzinie 19.00 w rzeszowskim Klubie Pod Palmą.

Pojawią się zarówno polskie gwiazdy jak i zawodnicy spoza granic naszego kraju, co ma być gwarantem wielkich emocji i wysokiego poziomu sportowego.

Gościem specjalnym będzie nikt inny, jak legenda polskiego judo, Janusz Wojnarowicz. Pan Wojnarowicz będzie dostępny na specjalnym spotkaniu dla fanów w godzinach 18.00 - 19.00. Wstęp wolny!

Próbki z gal DDW można uświadczyć w internetowym show federacji, DDW Unchained, którego trzy ostatnie odcinki przedstawiamy poniżej.

Gale DDW wiążą się z wielkimi emocjami i są przygotowywane z myślą o uniwersalnym show dla całej rodziny.

W karcie pojawią się takie znane i popularne postaci jak Jędruś Bułecka, Kamil Aleksander, Bianca, Piękny Kawaler, Klarys, czy też Don Roid i Damian Dunne jeśli chodzi o nazwiska międzynarodowe. Walką wieczoru będzie pojedynek Kamil Aleksander i Bianca vs. Pacjent i Aurora, w którym zmierzą się dwie drużyny złożone z mężczyzny i kobiety.

Pro wrestling w najlepszym polskim wykonaniu tylko na gali DDW 9. Bilety dostępne przy wejściu oraz na stronie internetowej www.ddwwrestling.pl.

Oficjalne profile na FaceBooku:

Do or Die Wrestling - https://www.facebook.com/DoOrDieWrestling
Szkoła Wrestlingu DDW - https://www.facebook.com/SzkolaWrestlingu

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.