XVII PUCHAR POLSKI WUSHU

W dniach 16 i 17 listopada 2013 r. w Hali Widowiskowo Sportowej Arena Ursynów przy ul. Pileckiego 122 w Warszawie odbędzie się XVII Puchar Polski Wushu, którego organizatorem jest Polski Związek Wushu. Organizator zaplanował także profesjonalną galę Sanda z udziałem najlepszych zawodników.

W trakcie zawodów odbędą się pokazy Wushu z udziałem Reprezentantów Kadry Narodowej Polski w konkurencji form. Zawody uświetni profesjonalna Gala, podczas której swoje umiejętności pokażą najlepsi polscy i europejscy zawodnicy. Organizatorzy gwarantują wysoki poziom sportowy walk a nazwiska Mateusza Rajewskiego – młodego zawodnika Sanda i Mistrza Świata w Kickboxingu, Gerarda Lindera – świetnego trenera i zawodnika, Michała Frosika czy Kacpra Pałysa – głównych bohaterów wieczoru - sprawiają, że możemy przygotować się na wyjątkowe wrażenia.

Poza emocjami związanymi z Wushu kibice będą mogli zobaczyć także pokazowe walki szermierki na wózkach w wykonaniu najlepszych szablistów odnoszących sukcesy na olimpijskich arenach, poznać historię i zasady Wushu oraz zobaczyć tradycyjny chiński pokaz Tańca Smoka.

W ostatnich latach polscy zawodnicy odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. Ich umiejętności i wymagające treningi pozwoliły na zdobycie Mistrzostwa Świata oraz Pucharu Świata Sanda (sportowa odmiana Wushu) w 2012 roku. Na takie emocje liczymy także podczas najbliższej imprezy. Organizatorzy zapraszają wszystkich na Arenę Ursynów, gdzie na żywo będzie można obserwować zmagania fighterów. Wstęp wolny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.