WEEKEND SPORTÓW WALKI NA ORANGE SPORT

Na antenie Orange sport w ten weekend potężna dawka emocji dla fanów sportów walki. Zomaczymy gale UFC, Enfusion, Profesjonalnej Ligi MMA, i galę bokserską z Białegostoku, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Dariusz Snarski i Maciej Zegan.

Już w piątek w ramach PLMMA 24 Extra do oktagonu wejdzie Łukasz Bieńkowski. To jeden z najefektowniej walczących polskich fighterów młodego pokolenia. Jego rywalem będzie Szymon Dusza, który w swojej ostatniej walce pokonał Salekha Masaeva

W sobotę o godz. 20:00 rozpocznie się transmisja z gali w Białymstoku. Starcie dwóch weteranów (łącznie stoczyli już 115 zawodowych pojedynków) zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Naprzeciw siebie staną pięściarze, którzy wracają do ringu po blisko trzyletniej przerwie: Dariusz Snarski skrzyżuje rękawice z Maciejem Zeganem. Tego samego wieczoru o godz. 23:55 Orange Sport pokaże galę kick-boxingu, Enfusion Live z Groningen. Z kolei w nocy z soboty na niedzielę zapraszamy do oglądania gali UFC. Walką wieczoru będzie pojedynek Gergesa St. Pierre'a z Johnym Hendricksem.

piątek, 15 listopada, PLMMA 24 Extra: Bieńkowski vs. Dusza, godz. 20:00
sobota, 16 listopada, Gala bokserska w Białymstoku: Snarski vs. Zegan, godz. 20:00
sobota, 16 listopada, Enfusion Live: Groningen, godz. 23:55
niedziela, 17 listopada, UFC 167: St. Pierre vs. Hendricks, godz. 2:00

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.