NA ŻYWO: PUCHAR POLSKI LOW KICK

Otwarty Puchar Polski Low Kick Seniorów i Seniorek 16-17.11.2013 Katowice. Wszystkie materiały dotyczące zawodów na stronie KiBo.pl

Walka 1 kategoria 75kg

Marcin Stankiewicz (Hunter Gym) vs Krzysztof Hornik (Halny Nowy Sącz)

Walka 2 kategoria 75kg

Marek Koziołek (AKS Niwka Sosnowiec) vs Daniel Rabiasz (Halny Nowy Sącz)

Walka 3 kategoria 81kg

Bartosz Fryc (OKK Oświęcim) vs Dawid Świerczyński (Astra Krynica-Zdrój)

Walka 4 kategoria 63.5kg

Adrian Krauzowicz (Halny Nowy Sącz) vs Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)

Walka 5 kategoria 63.5kg

Krzysztof Matuszkiewicz (Extreme Fighters) vs Hubert Zarzecki (Golden Dragon)

Walka 6 kategoria 63.5kg

Bartłomiej Kużniar (Halny Nowy Sącz) vs Dariusz Kaszuba (K.S FIGHTING Jaworzno)

Walka 7 kategoria 63.5kg

Dominik Tomica (Absortio Gym Rybnik) vs Dawid Wojtasik (Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick)

Walka 8 kategoria 71kg

Krzysztof Mariańczyk (Paco Team Katowice) vs Filip Bienias (Halny Nowy Sącz)

Walka 9 kategoria 71kg

Łukasz Kaczmarczyk (Gym-Fight Wrocław) vs Kamil Urbański (Hunter Gym)

Walka 10 kategoria 71kg

Jakub Mikoszek (Paco Team Katowice) vs Mateusz Wąsowski (SKF Tiger Kick Nowy Sącz)

Walka 11 kategoria 71kg

Krzysztof Puczyński (Human Białystok) vs Jacek Klimczak (Golden Dragon)

Walka 12 kategoria 67kg

Karol Sadłocha (Sportowy Klub Kick Boxing Kielce) vs Tomasz Walkowiak (Hunter Gym)

Walka 13 kategoria 67kg

Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce) vs Sebastian Kamiński (Extreme Fighters)

Walka 14 kategoria 67kg

Mateusz Duiwe (Gym-Fight Wrocław) vs Adam Czerny (Absortio Gym Rybnik)

Walka 15 kategoria 75kg

Marcin Stankiewicz (Hunter Gym) vs Michał Pikulicki (Absortio Gym Rybnik)

Walka 16 kategoria 75kg

Sebastian Rozmus (AKS Niwka Sosnowiec) vs Mateusz Kosturek (KS Oyama Rzeszów)

Walka 17 kategoria 75kg

Marek Koziołek (AKS Niwka Sosnowiec) vs Damian Waluch (Golden Dragon)

Walka 18 kategoria 75kg

Mateusz Kluczniok (Absortio Gym Rybnik) vs Hakim Abood al Hassani (Halny Nowy Sącz)

Walka 19 kategoria 81kg

Bartosz Fryc (OKK Oświęcim) vs Bartłomiej Wycech (Gym-Fight Wrocław)

Walka 20 kategoria 81kg

Artur Skiba (UKS Shi-kon Łódź) vs Dawid Kubacki (Paco Team Katowice)

Walka 21 kategoria 81kg

Mateusz Dąbrowski (Extreme Fighters) vs Witold Lisek (AKS Niwka Sosnowiec)

Walka 22 kategoria 81kg

Kamil Warcholiński (UKS Shi-kon Łódź) vs Piotr Nowak (Paco Team Katowice)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.