KSW 25 NA ŻYWO W IPLA

W IPLI można już zamawiać dostęp do przekazu z 25 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 7 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Użytkownicy IPLI zobaczą wydarzenie na żywo na kanale Polsat Sport HD. Podczas walki wieczoru w ringu po raz kolejny zobaczymy niekwestionowanego króla mieszanych sztuk walki Mameda Khalidova w rewanżowym starciu z niezwykle mocnym japońskim zawodnikiem Ryutą Sakuraiem.

Oprócz głównego spotkania Khalidow – Sakurai, na gali KSW 25 będzie można zobaczyć wiele innych gwiazd konfrontacji. Bardzo emocjonująco zapowiadają się walki: Aslambek Saidov vs. Daniel Acacio oraz Krzysztof Kułak vs. Abu Azaitar. Na ringu zobaczymy także jednego z najlepszych zawodników kategorii półśredniej w kraju - Rafała Moksa, który będzie walczył z Luizem Cado Simonem. Emocji nie zabraknie także w pojedynkach Kamila Walusia z Oli Thompsonem (pierwotnie walka planowana była na KSW 24, ale nie doszło do niej ze względu na kontuzję Polaka) oraz Piotra Strusa z Mattem Horwichem. Po raz pierwszy podczas 25 Gali KSW wprowadzono także dodatkową kartę walk: Robert Radomski vs. Rafał Błachuta oraz Jakub Kowalewicz vs. Mateusz Dubiłowicz.

Przekaz z gali KSW 25 na żywo w IPLI będzie dostępny na kanale Polsat Sport HD i rozpocznie się o godzinie 19.15 studiem prowadzonym przez dziennikarzy Polsatu Sport. O 19.30 jako pierwsi na ringu spotkają się zawodnicy z karty dodatkowej (undercard), a pół godziny później rozpocznie się pierwsza walka z karty głównej: starcie Kamila Walusia z Oli Thompsonem.

Kanał Polsat Sport HD w IPLI jest dostępny dla użytkowników pakietu IPLA SPORT, a dla klientów Cyfrowego Polsatu - także w pakiecie IPLA MIX. Użytkownicy, którzy nie mają wykupionych pakietów, mogą zamówić dostęp do tego wydarzenia, dokonując płatności kartą lub przelewem (7 zł), albo wysyłając SMS (koszt SMS 19,68 zł).

Przekaz z gali na kanale Polsat Sport HD w IPLI będzie można obejrzeć za pośrednictwem strony www.ksw.ipla.tv, a także w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, telewizory LG Smart TV (serie 2011-2013) i Samsung Smart TV (serie 2012-2013) oraz w Netia Playerze. Użytkownicy pakietów IPLA MIX i IPLA SPORT będą mogli kibicować zawodnikom również poza domem, włączając Polsat Sport HD na urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Starcia zawodników pokaże też antena główna Polsatu (start gali na żywo w Polsacie o godz. 20.00).

Dzięki pakietom IPLA SPORT i IPLA MIX, które zawierają najpopularniejsze kanały sportowe online - w tym Polsat Sport HD - użytkownicy IPLI już 7 grudnia obejrzą zmagania gwiazd na KSW 25, a na co dzień mogą cieszyć się dostępem także do innych wielkich wydarzeń sportowych na żywo: turniejów tenisowych (Wimbledon, ATP Series), wyścigów kolarskich (Tour de France), meczów T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, wyścigów żużlowych i motocyklowych MotoGP, meczów piłki ręcznej, koszykówki (mecze Tauron Basket Ligi wyłącznie w IPLI) i wielu innych. Transmisje sportowe są dostępne dla użytkowników na terytorium Polski.

Cena pakietu IPLA SPORT na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Za 30 - dniowy dostęp do bogatego pakietu IPLA MIX, w skład którego wchodzą także kanały sportowe, klienci Cyfrowego Polsatu zapłacą 19,90 zł (płatności można dokonać po zalogowaniu się do internetowego Centrum Obsługi Klienta).

KARTA WALK KSW 25 (7 grudnia 2013):

Walka wieczoru:
84 kg: Mamed Khalidow vs. Ryuta Sakurai

Główna karta:
93 kg:  przeciwnik nieznany vs. Virgil Zwicker
77 kg: Aslambek Saidov vs. Daniel Acacio
84 kg: Krzysztof Kułak vs. Abu Azaitar
77 kg: Rafał Moks vs. Luiz Cado Simon
84 kg: Piotr Strus vs. Matt Horwich
120 kg: Kamil Waluś vs. Oli Thompson

Karta dodatkowa:
77 kg: Robert Radomski vs. Rafał Błachuta
70 kg: Jakub Kowalewicz vs. Mateusz Dubiłowicz

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.