JONES VS TEIXEIRA 15 MARCA W DALLAS

W końcu poznaliśmy termin starcia Jona Jonesa (19-1) z Gloverem Teixeirą (22-2). Pojedynek, którego stawką będzie należący do "Bonesa" pas mistrzowski w kategorii półciężkiej, będzie głównym wydarzeniem wieczoru podczas gali UFC 171, która odbędzie się 15 marca w American Airlines Arena w Dallas. Data pojedynku była kilkakrotnie przekładana, jednak wszystko wskazuje na to, że 15 marca będzie terminem ostatecznym.

Dla Jonesa, starcie z mocno bijącym Brazylijczykiem będzie jego siódmą obroną tytułu. W swojej ostatniej walce, champion pokonał po 5. rundowej batalii Alexandra Gustafssona. Wówczas sędziowie orzekli jednogłośną decyzję na korzyść "Bonesa". Była to najcięższa przeprawa w jego karierze.

Dla Teixeiry, pojedynek z Jonesem będzie szóstym występem w oktagonie pod banderą UFC. Wygrał on wszystkie konfrontacje stoczone dla tej organizacji, większość z nich kończąc przed czasem. Brazylijczyk, z pewnością postawi wysoko poprzeczkę i będzie dużym wyzwaniem dla obecnego mistrza light heavyweight.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.