SZYMON BAJOR WYSTĄPI NA PROMMAC 1

Nowa organizacja na rynku Profesjonal MMA Chalange podpisała kontrakt z Szymonem Bajorem i jego również zobaczymy na inauguracyjnej gali.

Szymon Bajor jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników wagi ciężkiej w Polsce i naszym zdaniem już teraz można go zaliczać do jej absolutnej czołówki. Zwycięstwo z mocnym Chabanem Ka sprawiło, że o Szymonie zaczęło robić się głośno nie tylko nad Wisłą. Poza walkami, najbardziej imponuje nam jego podejście do tego sportu. Liczą się dla niego przede wszystkim kolejne występy i ciągłe poprawianie swoich umiejętności. Właśnie w ten sposób – ciężką pracą na treningach, która przekłada się na świetne walki, a nie pozasportowymi ekscesami – chce on budować swój wizerunek. Nie znajdziecie prywatnie wielu spokojniejszych ludzi niż Szymon, ale spróbujcie stanąć na przeciwko niego w oktagonie.

Bezkompromisowość jaką zawodnik z Rzeszowa prezentuje w klatce daje gwarancje niesamowitych emocji. Nie ma tam miejsca na kalkulacje, jest ciągła chęć zakończenia walki przed czasem. Podobnie jest z ilością walk toczonych przez Szymona. Liczą się kolejne wyzwania i doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Trzeba czasem ponieść ryzyko porażki, które jest wliczone w ten sport. Tak było w ostatniej walce ze znakomitym Denisem Goltsovem w dalekim Nowosybirsku. Teraz Szymon jeszcze bardziej pracuje nad stójką, co zamierza zaprezentować w swojej kolejnej walce.

Styl walki i siła Szymona Bajora sprawiają, że nie jest łatwo znaleźć przeciwnika na odpowiednim poziomie, który nie bałby się tego, co za chwilę rozpęta się w oktagonie. Na szczęście są na świecie jeszcze inni prawdziwi wojownicy. A skoro dwóch takich stanie na przeciwko siebie na arenie, to możecie się spodziewać podczas gali PROMMAC 1 prawdziwej wojny w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.