BROWNE VS WERDUM, TATE VS CARMOUCHE NA UFC ON FOX 11

Poznaliśmy pierwsze zestawienia gali UFC on Fox 11, zaplanowanej na 19. kwietnia w Orlando. Szczególnie interesująco, zapowiada się potyczka Fabricio Werduma (17-5-1) z Travisem Brownem (16-1-1). Stawką tego pojedynku, będzie prawo walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej, którego właścicielem jest Cain Velasquez.

Werdum, od czasu punktowej porażki z Alistairem Overeemem w czerwcu 2011 roku, występował w oktagonie tylko trzykrotnie. W ostatniej swojej walce - 8. czerwca 2013 roku - pokonał przez poddanie Antonio Rodrigo Nogueirę. Niezwykle udany rok, ma za sobą Travis Browne. Na przestrzeni dziewięciu miesięcy, odniósł trzy efektowne wygrane przez nokaut - z Gabrielem Gonzagą, Alistairem Overeemem oraz Joshem Barnettem. Imponuje fakt, iż na pokonanie ich, nie potrzebował więcej niż 1. rundy!

W drugim zakontraktowanym starciu, zmierzą się ze sobą Miesha Tate (13-5) i Liz Carmouche (9-4) - byłe pretendentki do tytułu mistrzyni UFC w dywizji koguciej. W ubiegłym roku, zarówno Tate jak i Carmouche, musiały uznać wyższość Rondy Rousey, z którą obie przegrały przez "balachę". Ponadto, popularna "Cupcake", 13. kwietnia 2013 roku nie sprostała niepokonanej Cat Zingano, odnosząc porażkę przed czasem. Liz Carmouche, po porażce z Rousey na UFC 157, odprawiła przez techniczny nokaut Jessicę Andrade, a w ostatniej swojej walce - podczas UFC Fight Night 31 - przegrała przez jednogłośną decyzję z Alexis Davis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.