KSIĄŻKA: 'PRZESUWANIE GRANIC'

Redakcja, Informacja własna

2014-01-15

Od 15 stycznia 2014r. w księgarniach ukazała się kolejna książka autorstwa Ala Kavadlo, pt. "Przesuwanie granic".

- W mojej poprzedniej książce, Podnoszenie poprzeczki, opisałem w zasadzie wszystko, co można zrobić na moim ulubionym sprzęcie treningowym, jakim jest drążek do podciągania. W tej książce zaprezentuję wszystkie istotne ćwiczenia w treningu siłowym, które wykonuje się bez użycia jakiegokolwiek sprzętu. Jedynym, czego potrzebujesz, aby natychmiast budować siłę, jest podłoga, na której stoisz. - podkreśla Al Kavadlo, autor książki.

- Poznanie sekretów Ala i metod progresji od łatwiejszych do trudniejszych wariantów ćwiczenia zaoszczędziłoby mi całych lat straconego czasu, frustracji i urazów. Odmiany „wielkiej trójki” i zaproponowane progresje zapewnią ci zajęcie na długie lata. - podsumowuje Jason Ferruggia.

W książce są przedstawione trzy zasadnicze typy ćwiczeń z masą ciała:

Ksiązka przedstawia także programy treningowe o rozmaitym stopniu zaawansowania. Wszystkie te ćwiczenia można wykonywać bez użycia jakiegokolwiek sprzętu, budując dzięki nim silne ciało i estetyczną sylwetkę. Ważną częścią całości są zdjęcia, wykonane podczas treningów na ulicach Nowego Jorku, dzięki którym książka ma oryginalny, streetworkoutowy charakter, znany czytelnikom i fanom Ala już z Podnoszenia poprzeczki.