FEN 2: PRZEMYSŁAW BUBIŃSKI VS PIOTR ROGOSZ

Redakcja, Informacja prasowa

2014-02-11

Organizacja FEN zapowiedziała kolejną parę zawodników, którzy w formule K-1 zmierzą się ze sobą na najbliższej gali Fight Exclusive Night 2 we Wrocławiu w dniu 8-go marca. W hali Klubu Biznesowego na Stadionie Wrocław, Piotr Rogosz z podwrocławskiego Scorpiona Krępice stanie naprzeciwko Przemysława Bubińskiego z Kohorty Poznań. Pojedynek odbędzie się w kategorii półciężkiej do 81 kg.

Będzie to eliminacyjny bój dwóch świetnie zapowiadających się zawodników polskiej sceny Kickboxingu i Muay Thai. Obaj mają już za sobą międzynarodowe walki. 25-letni Bubiński walczył na galach Faxe Foreward Challenge czy Battle of the Dragons w 2012 roku z zawodnikami z Łotwy i Litwy. Ma za sobą także szereg walk amatorskich. W klubie w Poznaniu jest

Rogosz także zaliczył już międzynarodowy udany debiut, pokonując białoruskiego oponenta przed czasem w końcówce roku 2013. Dodatkowo także poza sukcesami kickboxerskimi, zdobył złoty medal i jednocześnie tytuł mistrza Polski Zachodniej na ALMMA 49 w formule MMA. To pokazuje, że podopieczny trenera Radosława Kyca jest wszechstronnym i utalentowanym zawodnikiem.

- Chcemy dać szansę na swojej arenie zawodnikom, którzy mają już pewne sukcesy na niwie amatorskiej i zawodowej, ale są na początku profesjonalnej kariery. Organizacja chce kreować swoje gwiazdy poprzez twarde i widowiskowe walki. Wierzymy, że Bubiński i Rogosz stoczą taki pojedynek na Fight Exclusive Night 2. Dodatkowo walczą w wadze półciężkiej a tę dywizję chcemy poszerzać i rozbudowywać, z uwagi na dużą ilość utalentowanych zawodników. Dla nich to okazja na potwierdzenie swoich walorów - powiedział Rafał Sawicki, wiceprezes FEN.

Bilety dostępne są w sieci TicketPro, a szczegółowe informacje o programie, karcie walk i dodatkowych atrakcjach znajdują się na naszej stronie www.fen-mma.com.