KHALIDOV NA MECZU NBA

Już 5 kwietnia dzięki zaproszeniu Briggs & Stratton – Sponsora gal KSW - Mamed Khalidov i współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski pojawią się wśród polskiej publiczności podczas Polskiej Nocy NBA organizowanej w Waszyngtonie. To będzie pełne emocji wydarzenie! Drużyna Washington Wizards z Marcinem Gortatem w składzie, zmierzy się z sześciokrotnym mistrzem NBA – Chicago Bulls.

Klub z Waszyngtonu, specjalnie na tę okazję, przygotował polski sektor, który zostanie wypełniony biało-czerwonymi barwami i tłumem polskich fanów. Dodatkową atrakcją będzie występ Cheerleaderek Flex Sopot, a na trybunach zobaczymy wspaniałych gości, m.in. Mameda Khalidova, polskich żołnierzy weteranów oraz ambasadora Polski w USA.

Polska Noc, czyli Polish Heritage Night cieszy się rokrocznie ogromnym zainteresowaniem zarówno Polonii, jaki i amerykańskiej publiczności. Poprzednie edycje odbyły się w Phoenix, w tym roku będzie to pierwsze spotkanie drużyny Washington Wizards z polskimi fanami. Marcin Gortat bardzo ceni sobie spotkania z rodakami, a ich obecność i doping na trybunach podgrzewają do walki jego samego oraz drużynę. „To niesamowite, że mimo tego, że jesteśmy tak daleko od naszych domów – możemy być razem!” – powiedział Marcin Gortat.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.