PLAN DZIAŁAŃ PROMMAC NA 2014 ROK

Debiutująca organizacja PROMMAC dała się poznać jako profesjonalny gracz na rynku MMA. Wrocławska gala udowodniła potencjał i aspiracje organizacji do stania się jedną z wiodących sił na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. Kolejna wielka gala odbędzie się w listopadzie 2014 roku

Zanim odbędzie się druga gala orgazniacji, jej włodarze zapraszają na niezwykły cykl imprez PROMMAC: Po prostu walcz! Będzie to promocja młodych zawodników oraz MMA w mniejszych miastach. Pierwsza odsłona PROMMAC: Po prostu walcz! już 27 czerwca w Lublinie!

PROMMAC: Po prostu walcz!

Organizacja postanowiła nie poprzestać na dużych eventach i przygotowała dla sympatyków MMA cykl mniejszych gal – PROMMAC: Po prostu walcz! MMA to nie tylko wielkie miasta i spektakularne gale. MMA to także mniejsze, lokalne widowiska, na których swoje kariery rozpoczynają najmłodsi zawodnicy, a wschodzące gwiazdy stawiają kolejne kroki w drodze na szczyt. To także możliwość promocji sportu w miejscach, gdzie nie jest on jeszcze tak popularny lub gdzie takich widowisk po prostu brakuje. Każda gala z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz!, to kilka walk zawodowych, które śmiało mogłyby się znaleźć na karcie walk dużych gal. Zobaczymy w nich przede wszystkim znanych zawodników młodego pokolenia, którzy już teraz należą do krajowej czołówki – komentuje Marek Batko, współwłaściciel i członek Zarządu PROMMAC. PROMMAC: Po prostu walcz!, to także turnieje amatorskie, których zwycięzcy podpiszą kontrakt z organizacją oraz dostaną szansę debiutu na kolejnych galach PROMMAC. W 2014 roku odbędą się dwie gale z cyklu PROMMAC: Po prostu walcz! i będą one transmitowane lub retransmitowane w telewizji. Pierwsza z nich będzie miała miejsce 27 czerwca w Lublinie. Kategoria wagowa, w jakiej odbędzie się turniej, sposób zgłaszania się zawodników oraz inne informacje na temat PROMMAC: Po prostu walcz! Lublin będą na bieżąco ogłaszane – dodaje Marek Batko.

PROMMAC: Piękno realnej walki

PROMMAC: Piękno realnej walki, to akcja, która będzie trwała przez cały rok niezależnie od eventów MMA organizowanych przez Professional MMA Challenge. Celem jest promocja dyscypliny sportowej jaką jest MMA. Poprzez nasze działania, materiały filmowe i graficzne udostępniane w mediach, spotkania i szkolenia chcemy ukazać piękno i niepowtarzalne emocje, jakie towarzyszą MMA, a także promować sportowe walory i postawę fair play, czyli elementy nierozerwalnie związane z tą rywalizacją – komentuje Dalius Kubylis. PROMMAC chce budować świadomość MMA, jako dyscypliny sportowej, a tym samym dotrzeć do nowych kręgów odbiorców.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.