DANA WHITE WYSYŁA NOGUUEIRA NA EMERYTURĘ

Antonio Rodrigo Nogueira, legenda wagi ciężkiej MMA, odnoszący wielkie sukcesy w sportach walki, odniósł drugą porażkę z rzędu. Szef UFC Dana White, nie chce oglądać już w akcji słynnego Brazylijczyka. O swoich odczuciach Dana White zakomunikował podczas konferencji prasowej gali TUF: Nations Finale.

- Zaraz po tym jak został znokautowany media zasypały mnie pytaniami, ”Co chcesz teraz zrobić?” Z szacunku do Nogueiry nie chciałem nic mówić, dopóki on nie wypowie się publicznie. Wtedy on powiedział, że chce walczyć z Frankiem Mirem. Nie chcę oglądać kolejnych walk Nogueiry. On powinien odejść na emeryturę. On jest już weteranem, toczył jedne z największych bitew w PRIDE i jest jednym z najbardziej cenionych fighterów wśród innych zawodników, nie wspominając już o fanach. Bardzo go lubię, więc dałem mu szansę, by pierwszy coś powiedział. Teraz ja muszę coś powiedzieć do Big Noga - uwielbiam cię, ale nie chcę byś walczył jeszcze raz. - zkończył szef UFC.

Przypomnijmy, porażka w poprzednim roku z rodakiem Fabricio Werdumem, a w tym roku ciężkie lanie od Roya Nelsona. Trudno się nie zgodzić z szefem UFC, ponieważ Rodrigo już nie pokazuje formy ze świetlanych lat oraz robi się coraz starszy, ma na karku 37 wiosen.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.