KATARZYNA LUBOŃSKA NA PROMMAC: PO PROSTU WALCZ!

Już 27 czerwca w Lublinie na gali PROMMAC: Po prostu walcz!, swój pierwszy pojedynek MMA w zawodowym oktagonie soczy Katarzyna Lubońska. Kasia do swojego debiutu przygotowywała się już od pewnego czasu, ale z różnych względów nie dochodził on do skutku.

Chociaż zawodniczka z Piły przygodę z MMA rozpoczęła stosunkowo niedawno, to ma na swoim koncie już sporo amatorskich sukcesów. Wcześniej przez wiele lat trenowała judo i dzięki temu to właśnie partner wydaje się być jej najmocniejszą stroną. Nie jest jednak zawodniczką jednopłaszczyznową i oglądając jej amatorskie starcie można zauważyć, jak duży potencjał ma także w technikach stójkowych.

Katarzyna jest kolejną zawodniczką w polskim MMA, która zaprzecza stereotypom dotyczącym zawodników i zawodniczek uprawiających ten sport. To inteligenta i bardzo piękna kobieta, która poza swoją pasją, znajduje również czas na przykład na studiowanie politologii. Jej uroda od razu przykuła uwagę dziennikarzy i Kasia została już nazwana “Angeliną Jolie polskiego MMA”. Te kwestie nie będą miały jednak znaczenia 27 czerwca, gdy będą decydować tylko umiejętności sportowe. Jesteśmy pewni, że podczas PROMMAC: Po prostu wacz! obejrzycie walkę, która swoimi emocjami i kunsztem technicznym jeszcze bardziej przekona Was do MMA w wykonaniu kobiet.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.